Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 5 z 33)
Trzeba czekać na części, to może RJ zrobi parę sztuk, na razie nie ma z czego :( Sam chętnie kupię :)
Czyli nie zaszkodzi coś nowego wgrać :)
Mój również dotarł i nawet działa.
Co ciekawe, objawiają się problemiki w konfiguracji HSIO + Pokeymax2 + FN.
Działa w kratkę, ale to kiedyś Piguła pisał, że ma jakieś jazdy z pokeymaxem i turbo w stacji, więc to nie jest problem FN.
Która tam jest wersja FW? "Apdejt" zalecany?
@Szeryf: to się nazywa diagnoza+. Szacun.
Fujinet szt 1 poproszę, gotowca.
Dom Muzyka ma klimat i ma sól do kawy Greya :)
oj tam, rok jeździłem z rejestracją SC666.. :)
Spanie klepnięte. Do zobaczenia. Tradycyjnie osolę Twoja kawę :)
zaxon chyba ma jeszcze parę zrobionych cartów, chyba, że już się wysprzedał, ale robił teraz jakoś.
Młócenie słomy o powtórzonych rejestrach - to już było. Ewangelizacja, w żadną stronę, nic tu nie da :)
Obecnie w tych tematach zmienia się w złą stronę, niestety ;(
@UnDead: wklejałem tą stronę dawno temu, jak pojawił się projekt t0riego Yamari, gdzie można było wmontować YM lub AY.
bo to 4K HDR i DolbyAtmos :)
pewnie zrobione na amidzie i dlatego.
@Sikor: racja, mój błąd ;)
Dawno nie byłem na poczcie, ale w poniedziałek musiałem... to powinno upaść dawno temu.
:D czekajmy zatem. Listopad już majaczy na dalekim horyzoncie, widać go z bocianiego gniazda ;)
To jest ciekawe, bo ja za radą lucasj kupiłem jakiś czas temu w sklepie rpishop.cz i czekam co się wydarzy.
Albo każą dopłacić, albo wyślą opłacone zamówienie.
Upolowałem PI 3A+ parę dni temu za 150 PLN.
chyba z klocków LEGO, choć PI mają być w listopadzie 2022 :)
Szukaj coś z tej listy http://15khz.wikidot.com/ zwracając uwagę na kolumnę 15 kHz RGB, żeby było Full :)
Miałem NEC LCD 71VM, Lizard teraz się nim cieszy, działa i w ST high i w Low (color) do gier.
Tak, nożykiem jest super, mogę potwierdzić. Łatwo się to skrawa. Trzeba tylko uważać, żeby w natarciu nie odciąć palucha albo całej dłoni :)
Znalezione posty [ 101 do 125 z 819 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.029 sekund, wykonano 29 zapytań