1,251

(4 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Może być, w sumie nie wiem dlaczego nie było tak od początku. Wygrzebię się z zaległości i dorobię.

1,252

(1 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Naprawione, dzięki za raport!

1,253

(30 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Azbest napisał/a:

samym napedem?

Zrozumiałem, że to są trzy napędy :) Czy w takim razie to jest napęd + 3 wymienne dyski? Jeśli tak, to kompletem :) Wyobrażasz sobie jakąś cenę?

1,254

(30 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Azbest napisał/a:

e) napęd SyQuest SCSI + 2x 88MB używany + 1x 88MB zafoliowany - sprawne

Byłbym zainteresowany jednym. Mógłbym odebrać na SV.

1,255

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Problemem jest prawdopodobnie wpis "Auto folder partition A". Wydaje mi się, że powinno być "C".

1,256

(23 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Rozmiar dla normalnych ludzi. Czyli XL :)

1,257

(23 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja bym był chętny na koszulkę, ale bez napisów - tylko z samym logo. Czy jest taka możliwość?

1,258

(0 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Magazyny IKS. Stany niemalże kioskowe / bardzo dobre. W środku wiadomo, jak to w IKS - mnóstwo listingów na 8-bitowce itp.

Numery 1,2,5,6,7-8,9,10,11,12 z 1988. Na górze każdej okładki niewielki napis długopisem "Ciasna 11/2", pewnie adres poprzedniego właściciela

Numery 1,2,3,4,5,6,7-8,9,10,11,12 z 1987 r. (cały rocznik). Na wszystkich poza 2,3,4,5 napis jak wyżej.

Cena 6 zł za sztukę, pierwszeństwo mają osoby biorące przynajmniej jeden rocznik. Biorący całość ma 2 numery za darmo i wysyłkę paczką pocztową priorytetową również za darmo.

1,259

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ikci napisał/a:

Atari 8-bit  - composite, S-Video (obraz żyleta)

I obraz przez composite nie drży w pionie ani trochę?

1,260

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Done.

1,261

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://i.imgur.com/9REj9H6.jpg

Pudełko po joysticku VG-125. Pudełko jest w dobrym stanie, ma niewielkie przetarcia na krawędziach.

10 PLN.

1,262

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

CP/M w 40 kolumnach jest nieużywalny. Bez przewodu z RGBI nie ma nawet co podchodzić. Uważam, że 1000 PLN to jest wszystkie pieniądze za taki zestaw (biorę pod uwagę SD2IEC w ładnej obudowie).

1,263

(17 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Chodzi o Satandisk. Sporo wolniejszy, ale za to tańszy.

1,264

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

SZPSZEDANE.

1,265

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Wygrywa kol. drygol. Dziękuję.

1,266

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Komputer 12/86 (lekko naddarta tylna okładka - ok. 2 cm) - 5 zł
Komputer 1/87 - bdb - 6 zł
Komputer 6/87 (wycięty kupon na dolnej części tylnej okładki) - 4 zł
Komputer 11/87 kilka liczb chyba z totolotka na okładce - bdb - 6 zł
Komputer 12/87 bdb - 6 zł
Komputer 1/88 (lekkie plamy na górnej części okładki) - 5 zł
Komputer 4/88 (luźna okładka) - 4 zł
Komputer 7-8/89 (przetarty grzbiet) - 4 zł
Komputer - nieznany nr, bez okładki - bdb - 3 zł

Całość 35 zł plus koszt wysyłki.

Atari 65XE, wersja bez ECI, z panelem Channel z tyłu (czyli chyba "najpierwsza"). Klawiatura sprawna z wyjątkiem klawiszy OPTION i RESET. Obudowa przeciętnie zażółcona bez pęknięć i złamań (z wyjątkiem standardowo nieobecnych prowadnic w złączu carta), klawisze dosyć bardzo żółte. Obraz i dźwięk sprawne, porty sprawne. Komputer z polskiej dystrybucji (przedziurawiona naklejka gwarancyjna po polsku). W komplecie zasilacz PS35 (w jednym miejscu przewód zabezpieczony izolacją) oraz przewód RF.

Licytacja do piątku wieczorem (ostatnia oferta może być złożona o 23:59:59).

Start 1 zł.

1,268

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Działające SysInfo to połowa sukcesu. Uruchom jeszcze kilka dem i niech przelecą do końca bez błędów i zwisów, np. Sonolumineszenz.

1,269

(18 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

A. 25 PLN.

1,270

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

1685 PLN.

1,271

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Żebym to jeszcze ja sprzedał :D :D :D

W każdym razie nieaktualne.

Dziękuję za poświęcony czas. Niestety będę musiał zrezygnować.

A czy możesz tę kasetę sprawdzić? Dzięki.

1,274

(109 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

A tu info jak podłączyć ST do Internetu.

Wezmę Spy Vs Spy, czy poprawne wgrywanie sprawdzone?