Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 52 z 294)
Jak mam używać mydos to robi mi się słabo .. tak samo jak sparty..
Trzeba pisać znać polecenia i inne takie tam ..
Ja używałem w epoce toms navigatora , ładowanego z romu stacji.
Cyk i już był . Noe działało na nim 0,000000001% produkcji.
Ps na szczęście jest Sparta comnder z vbxe i rapidusem
To fruwa..
Tak jak toms navigator z tomsem..
Pin,
-jest wręcz odwrotnie :)
Toms (ten sklonowany) jest na akcji serwisowej u Zaxon-a, dokładają mu napęd 4x4..
Konrad,
Czas na kolejne szkolenie :)
Alex jest mniej oporny aniżeli ja.
I jeszcze jak by to zrobić z tomsem.
Fajnie że znalazłeś tę kartkę :P
p.s.
czerwoną zaczynam chłodzić!
W zasadzie to mam wszystko ...?
a i teraz można dokupić, bardzo polecam:
https://allegro.pl/oferta/nowe-pudelko- ... ODgwMWQ%3D
500 czy 750 płn walczyłem na allegro za Misję/Fred,
a to było oj 12-15 lat temu :)
Edit,
mam wszystkie z tej aukcji, gdybym czegoś nie miał...
p.s.
Tomsy spokojnie Zaxon robi takie o których nawet Toms nie wiedział że je ma :)
Oczywiście mam i ja.
p.s.2.
nie raz Kupowałem od Ciebie podrzuć listę :)
Coś tam pewnie nie mam...
... Dziękuję ....
@Topic proszę, zamknąć :)
Barter to był.
Oryginały z Epoki,
-dość tanio to jest licytowane.
Ciekawe:
https://www.youtube.com/watch?v=AiWYVhD-g1E
Podróże wojownika... Polecam.
Polak, Wojownik, robi 15-XX krajów rocznie.
Coś z nim jest ewidentnie nie tak.
JAK TAK MOŻNA W CZASIE PANDEMIi!
Wczoraj był jeszcze w Usa i chlał tam w tylu miastach, a teraz Brazylia i trening do fame mmai.
To jest jakaś skrajna nie łodpowiedzialność!
Jak tak moszna .:.
Potwierdzam nic się nie zmieniło, rozliczone on-line.
Pamiętamy ...
O Panie 4crt podłączone :) Fajny ten strych.
sc1435 ma z lewej strony "wyjście słuchawkowe" jak ten commodor, tu mnie zmylił :)
uicr0Bee napisał/a:PAL-6 ( taki rebus :) ) przełącznik.
SC1224 i miejsce na biurko z dwoma monitorami CRT - tego "zazdraszczam" :) Zadowalam się switchem do jednego monitora LCD Multisync 15/31kHz.
Niemniej, pogratulować uzupełnienia wyposażenia.
Tam jeszcze z prawej przecież sc1435 stoi jak na moje oko :)
Naprawdę, ktoś mnie przebił moja replika Toms-a 720 i tak wylądowała u DZIKA Zaxon-a...
(teraz Zaxon dodaje dwu stefowśę klimę oraz anty abs)
W sumie ocenzuruje sam Siebie Oraz Zaxon-a jak ON usłyszy AS toms..
******!...***
Zaxon to Wielki ELEKTRONIK, MISTRZ,
Naprawdę jeszcze raz dziękuję ze mu się chce!!!!!...!!!!
Zdrowia Dziku!
Pin napisał/a:@As - to się da zrobić ;) Jesteś w stanie podesłać dokładny pinout tego DB9 które masz w Atarce?
Będzie się działo będzie zabawa :)
Aż dziwne że nikt kabli nie robi, wszyscy mają to w ....
@Pin oczywiście przy najbliższej okazji zostaniesz sponiewierany %%% :P
sorry że post pod postem Panie Dely (uszanowanie)
ZuluGula napisał/a:@pendroid, to jak sie kupuje takiego Tomsa?
Tu masz aukcję, licytuj kup itd.
Kupię taką klawiaturę, Falcony mam dwa, ale takiego xe jeszcze nie :)
A taka klawiatura by mi się przydała, będzie zgodna z tym co ma moje 130xe.
p.s.
I nie wqrwiaj ludzi, bo wystawiłeś aukcję z tomsem, weź mnie zbanuj czy coś bo kupię kolejnego od Ciebie :)
(proszę to odbierać jako sarkazm) bo my z Zaxonem... ....
p.s.2.
https://allegro.pl/oferta/toms-720-replica-10178690011
A w aukcji i tak prowadzę! I niech mnie ktoś przelicytuje bo zaraz Zaxon będzie mi paletami te tomsy wysyłał..
Cena za kabel, 50pln ???
150 płn zapłacę za kabel z Atari Xe, wyjście z atari xe na db9 wyprowadzone wszystko (rgb vbxe, plus stereo, w środku wszystko zmontowane tylko kabel );wszystko na db9 , na scart,
nawet 200pln/1szt kupuję od razu 2szt :)
I las chętnych..
p.s.
500 płn za dwa kable kto mi zrobi?
ZuluGula napisał/a:@MGor, skopiwales moj post #21
Czy w Polsce nie ma firm, ktore robia klawisze? W stanach sa firmy, ktore sie tym zajmuja, malowane i wtryskiwane. Tylko ze trzeba by zamówić 200 kompletów. Pewnie Chińczycy by zrobili taniej.
Panie w Chinach to teraz Chiński nowy rok, oraz MOQ ..oraz jeszcze "please send sample"... :P
Dżem Dobry,
Może ktoś ma i chce sprzedać?
150pln czy 250pln?
Z Bezrobotnym nie będzie nudno zrobi jakiś nowy projekt, albo będzie "regenerował" zasilacz do stacji.
Niech wraca.
Sikor napisał/a:mgr_inz_rafal napisał/a:Dla porządku dodam, że piwo to nie alkohol
Jedno piwo, to nie piwo...
Dwa piwa, to pół piwa...
Cztery piwa, to jedno piwo...
Ale jedno piwo, to nie piwo... :P
Sikor, trzeba by Sztaba w końcu zorganizować, takiego większego...
Znalezione posty [ 1,276 do 1,300 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.298 sekund, wykonano 14 zapytań