Teraz jest jeszcze lepiej, replika kup teraz, a na allegro :)
Zajebiście.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
Teraz jest jeszcze lepiej, replika kup teraz, a na allegro :)
Zajebiście.
Z racji Januszowania, bo ja cytryn i gumiak :P
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 42#p267442
Walczyłem tu sam ze sobą.
Oczywiście denerwowałem też "Dzika" Zaxon-a, ale on naprawdę cierpliwość...
Czyli taka 97% alco.
Kupiłem już taką wersję #007, wygląda genialnie.
Emocje są spokojne, właśnie przyszła przesyłka od Lothark-a :)
AS... napisał/a:I naklejka po Polsku (na topie) klawisze po Angielsku (na froncie), !!Sztos!!
Super, że jest krótszy od oryginału i ma tę oryginalną naklejkę :)
Ale nie bardzo rozumiem ekscytację tym, że jest po polsku na topie, a opisy przycisków po angielsku, wyjaśnisz ten "sztos"? Czy to ogólna ekscytacja TOMS-em, której się w Twoim przypadku nie dziwię :D
W epoce, ta stacja była nie normalna, była za droga i miała bardzo wiele, ja się na niej wychowałem.
Ona w 1995 roku kosztowała tyle co amiga 500 0,5 mb.
Ja zamiast amigi 500 0,5mb, już wtedy chciałem 2giego toms-a.
I nic się nie zmieniło, ona ma zawsze absurdalne ceny.
Wygląd kloca też jest przepiękny :)
p.s.
I pomyśleć że w dwa czy trzy miesiące wydałem prawie 3tyś pln na dwa tomsy, jeden tu z forum Oe, 2gi od Zaxon-a klon.
Dołożył byś tysiaka to i falcona upolujesz.
p.s.2.
I Zaxon jest jedynym co doprowadził ten projekt do końca i jest sprzedawany, było wiele tematów.
Z przecieków wiem że WielkiMistrzElektronik, wypuści t710, zupełnie mnie nie interesuje ile będzie kosztował, myślę że też około tysiaka.
Oczywiście też go kupię.
A co jest?
Klon side?
Działa z tego space harrier ?
Qrde, jest tak brzydki że aż piękny :)
Genialnie wyszedł!!
I naklejka po Polsku (na topie) klawisze po Angielsku (na froncie), !!Sztos!!
I do tego żółte klawisze (w moim będą żółte a tu Zaxoniec, daje wybór: srebrne bądź cappucino lecą w Łososia itd.: :P).
Genialny, jest ten Toms z tym Ryjem.
!!!Zaxon zrobił świetną robotę!!!!
Naprawdę SZACUN ŻE KOMUŚ SIĘ CHCIAŁO I TO ZROBIŁ !.!
Tak że można to kupić.
p.s.
I jeszcze przyszedł kabel sio od Lothar-a z krówką, super jest ten rok 2020!
Jakie będzie pytane ? @Pin :)
@Sikorku,
Dziękuję :) natomiast piwo, wiem jakie piwo to piwo :) przy najbliższym razie :)
Trochę źle sformułowałem posta, lecą na haju hormonalnym.
Dziś kolejny Toms 720, a tak bardzo unikalny bo replic-a.
*ja bym tylko coś zepsuł, mając takie gniazdo.
Biorę, dziś kupiłem naprawdę unikalny egzemplarz replikę by Zaxon #007.. Toms-a 720 :)
Plus jeszcze nowy kabel sio od Lothar-a, nowy Toms 720, qrde czuję się jak by to było 20 parę lat temu ..
Wszystko nowe można sobie kupić.
Piękny jest ten rok 2020.
Fajnie , jury zaraz demo napisze na falcon-a :)
Piękna, jest ta czarnulka..
Nawet tej (toms 720c) od Blugieko jeszcze nie przetestowałem (na słuch działa).
A walczyłem całą minutę sam ze sobą aby nie kupić kolejnego Toms-a.
Od "dzika" Zaxon-a #7 leci do mnie, chyba najfajniejszy numer...
Qrła,
Chyba mi się w oczach troi, kolejny Toms 720.:.
A 2020 to miał być takim złym rokiem :)
Wystawiaj,
He he, nic nawet nie piszę :P
Panie, 8-10 lat temu, nowe ct63 upolowałem za 750Euro czy 850Euro, nie pamiętam nawet dokładnie za ile na yebay.de
Teraz to trzeba 1 dokładać do tych cen w euro.
p.s.
Czy elektronicy czytają że rynek jest totalnie nie nasycony ?
Zaxon,
Frasunek.
Stary herbatnik Tdc-ec :P
:lol: serio ?
p.s.
Witaminą c dożylnie, to pewnie i koronkę on wyleczy.
https://www.ebay.pl/itm/SuperVIDEL-and- ... 4522728841
Qrła, było grubo sniper nawet mi nie ruszył, panie panie, gdzie z 750euro bić się o to... a ić pan w ...
A i jak ktoś marudzi że falcowy drogie:
https://www.ebay.pl/itm/Atari-C-Lab-Fal ... 4926496824
c lab mk1 1,2k euro ...
Da się poniżej 1k euro, oczywiście "stock"
Nie rozumiem tego narzekania że falcony drogie.
Ta stacja vs overmind/todal dase/joyride/ itd.
@Pin ..
Tymczasem w Warszawie, jest zupełnie spokojnie:
https://www.youtube.com/watch?v=tMoa3IArK2o
"Ulicę są zupełnie puste a ludzie w pro rządowych okrzykach wychwalają wielkiego przywódce"
qrła, a zwykły obywatel stoi w korkach.
Czy ktoś panuje jeszcze co się wyprawia?
Gra roku 2019 na Atari 8-bit.
I zupełnie nie rozumiem o co te przepychanki ?
Działa na Atari?
Nigdy nie próbowałem, ale jeśli Karinkę da się ogarnąć mydos-em 4,5 (później pójdę dalej bo jestem wygodny).
To wiek temu przenosiłem soft z pc/st itp.
Tylko stacja ogarniała ten format bo miała soft stworzony pod mydos-a.
A jest on ogólnie dostępny.
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.233 sekund, wykonano 20 zapytań