Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 55 z 282)
Pinokio pisał, że nie chce kobyły, a Wy mu Thunderbirda proponujecie :)
Ja sugeruję dostęp przez WWW, np. Gmail, w którym można podpiąć sobie miliard zewnętrznych kont i każde zbackupować do pliku - bo głównie o to chyba chodziło. Chyba z 10 lat nie korzystałem już z dedykowanej aplikacji, bo Gmail ma wszystko, co potrzebuję i jeszcze więcej. Natomiast rozumiem, że niektórzy mogą mieć awersję ze względu na prywatność itp.
Sprawdź na innym telewizorze. Ja mam taki LCD na którym mam podobny objaw z STE.
Bump. Przesyłka paczkomatem / pocztą w cenie. No weś ktoś :)
Porządków w szafie ciąg dalszy.
Telefon Mio A702 - tu specyfikacja. Stan techniczny - celujący, stan wizualny - średni, na dole odpryski farby (to fabryczna wada, mimo noszenia w pokrowcu po 2-3 miesiącach odprysnęła). Nic nie połamane, nic nie puka, nie stuka. Wifi działa, BT działa, ekran bez wad. System Windows Mobile 6 - jest sporo softu, emulatory, playery modułów, nawet IRC :) W zestawie wszystko to, co na zdjęciach + firmowy chwytak z przyssawką na szybę + rysik. Ładowarki brak, wystarczy zwykła USB.
Zdjęcia: https://imgur.com/a/89JEl
50 zł.
Chłopaki, pewnie będę. Ale ja się chcę tego pozbyć z szafy, bo potrzebuję miejsca. Optuję za wysyłką.
Pudełka dla Asa, podeślij adres na e-mail.
1. Zestaw bezprzewodowych telefonów tradycyjnej telefonii
Panasonic (baza + klient). Zestaw składa się z dwóch słuchawek wraz z stacjami do ładowania. W komplecie dwa zasilacze do ładowania. Telefony są używane, mają liczne otarcia. W momencie, gdy rezygnowałem z telefonu stacjonarnego były sprawne, w tej chwili nie mam jak ich sprawdzić - jeśli ktoś wie jak sprawdzić bez linii telefonicznej, to niech powie. Bez akumulatorków (zwykłe aku chyba AAA). Wyglądają mniej więcej tak: https://d1e4fni9ntsf6g.cloudfront.net/p ... -phone.jpg
30 zł za komplet.
2. Trzy pudełka na dyskietki 5,25 mieszczące po 10 sztuk.
Niebieskie z przezroczystym frontem, jak nowe.
30 zł za trzy sztuki.
Paczkomat / poczta. Preferowany paczkomat.
Podeślij również na e-mail dane do wrzutki środków.
MiNT dla STE to nie jest najlepsze rozwiązanie :)
Spróbuj za pomocą E-Copy.
Ó. To słabo, bo chciałem kupić, dobrze że nie wtopiłem.
Czy coś się wyjaśniło w tej sprawie? Ja byłem chętny i widzę, że przycichło.
Proszę nie przenosić personalnych animozji do topików.
Warning. Nie chcę tu mieć gunwoburzy.
toriman1 napisał/a:H-K store to ściemniacze - można się przejechać nie tylko na UM6502I
Shop1881175 Store - ściemniacze - można się przejechać nie tylko na UM6502I
W takich sklepach płacimy wyłącznie PayPalem lub kartą kredytową - nigdy za pomocą Przelewy24 zwykłym przelewem. Jeśli masz jakikolwiek problem z zamówieniem (dostałeś nie to, co zamawiałeś, przyszło uszkodzone itp.) informujesz sprzedawcę, żeby naprawił błąd, jeśli nie reaguje, co mi się tylko raz zdarzyło, zakładasz spór w PayPalu lub piszesz do banku o chargeback.
Sześćdziesiąt postów i cały czas określenia "ci ludzie", "ta ekipa", "niektóre osoby"...
Uważam, że jeśli są poważne zarzuty w stosunku do kogokolwiek, to należy napisać wyraźnie do kogo ma się pretensję z nicka (lub imienia).
laborant napisał/a:groteska
Skąd wiadomo, że to folia z Amigi, a nie np. koszuli męskiej? :)
01. Laura - bardzo fajne wykonanie, wersja dla 64 KB na cartridge, plikowa dla posiadaczy 130XE (szkoda, że nie dogrywane poziomy dla podstawowych modeli)
02. Cyctriks - nowatorskie podejście do nieśmiertelnego Tetrisa. Duchowy następca Block Out obecnych, zdegenerowanych nagością czasów. Świetna muzyka!
03. AtariBlast! - o takie shmupy nic nie robiłem. Świetnie się gra, chętnie wraca po jakimś czasie, a zróżnicowane poziomy nie pozwalają na nudę.
04. The Monk - pomysł nieco wtórny - co akurat w tym przypadku nie jest wadą, ponieważ takich gier nie ma wiele na Atari. Natomiast wykonanie bardzo przyzwoite, gra na długie wieczory.
05. Dimo's Dungeon. Przyjemna podskakiwanka, ciekawe pomysły (np. z teleportami), niezłe wykonanie.
06. Skyscraper. Niby nic takiego, ale bardzo przyjemnie się gra i doskonale skraca dzień.
07. Blowsub. Bardzo staranne wykonanie, podoba mi się dbałość o szczegóły poprzez animacje każdego obiektu, również wciąga.
08. Pang. Świetna grafika czołowych przedstawicieli tego fachu na Atari, grywalność znakomita. Brakuje mi wersji na 64 KB.
09. 5 Dots. Brak komentarza, ponieważ to jest po prostu bardzo dobra, porządnie wykonana gra. Kropki zawsze będą mi się kojarzyć ze szkołą :)
10. 1K ATASCII Blaster. Jak widać w jednym kilobajcie da się zmieścić fajną grę.
W sensie, że w nagłówkach może być wskazówka dlaczego lądują w spamie.
W związku z (mam nadzieję) rychłą zmianą silnika forum nie wykonuję żadnych zmian.
Już ogarnięte. Dziękuję za pomoc.
Znalezione posty [ 1,351 do 1,375 z 7,047 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.217 sekund, wykonano 12 zapytań