Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 58 z 294)
"Zachęcasz" coraz bardziej :)
Ło Qrła myślałem że ori Toms-a rzucili.
Czuje się wyróżniony :P Nie ma to jak kupić bilet/wejściówkę i nie przyjechać.
Natomiast w obecnej sytuacji, to co się wyprawia, trzymam kciuki że zlot się odbędzie.
Aby nie było że marudzę :P
brakuje mi na niej WIelkiego Logo Atari :)
tak tak wiem że promo SV.
Poproszę o czarną :)
Nigdy nie zrozumiem Yego zbanowania.
Zaginał czasoprzestrzeń, Atari.
Bezrobotny, Wspaniały człowiek.
Używam bose QC II nazmiennie z denon Denon AH-GC20, denon podłączony po kablu jest po prostu ZaYebisty.
Bose są dobre nawet bardzo dobre, natomiast to jak gra denon podłączony po kablu, jaką ma głośność moc bas. Powala.
Denon-y mam od 3lat, bose od roku.
Picopsu, 80wat, plus zasilacz 12v 5amper, dają radę.
Nawet z obłędnie kręconym ct63 110mhz czy pasywnie chłodzonym ct60e rev 6 95mhz.
Wiem wiem :)
qrde, czekam aż będzie można iść na sztaba :P
https://www.ikea.com/pl/pl/p/briljera-n ... -80257572/
wg. piękna ostrości, trzeba spróbować :)
W innych "broda" to jakiś dramat.
Polska kraj importu, pl vs usd .:. (euro srało itp.).
doDrukowanie złotego, to nie jest najlepszy pomysł.
Jestem apolityczny.
Sześć, Cyprian!,
qwertz, takie działające qwerty, nie mam i nigdy nie miałem serii st/ste,
Dla kolekcjoner-a, nic na tym nie pójdzie.
Dla takiego Drone ste to tak.
Robi gość robotę, rozwalił mnie tym że stworzył rakiety które są wielokrotnego użytku .
Nasa i saturnV .
Szeryf napisał/a:Fajna inwitka :)
Nie wiem czy każdy zauważył ale po Lost party liczba chorych wraca do poprzedniego poziomu :(
Jak dzieciaki wrócą do szkoły we wrześniu ....
Potwierdzam Pin-okio ten drewniak, też znęca się nad tym prockiem od tej osoby, więc nic więcej pisać nie muszę :)
(sam mu kupowałem..).
U mnie też on działa od lat z tej aukcji .:.
- pasywnie, w zamkniętej obudowie std. Falcon-a.
Pin napisał/a:kurła, teraz w tej masce to na stację po browary zapierdalam przy łikędzie ... ;)

Zdjęcie wykonane przez pracownika stacji paliw :D
qrłą,
to przestaje być śmieszne, mam nadzieję ze party nie będzie on-line :)
Grey, tak kręci atmosferę, a wszędzie o tym yebanym korona.
Dawaj tam Falcon-a, oglądam coś tam komentuje...
Robisz dobrą robotę!.!
Tylko w tej samej dacie, co chwila wbija mi się jakieś famemma6.
Wiem jestem monotematyczny, dołożył bym jeszcze 1dynkę z przodu tej ceny.
Ale to nie mój "target disc drive"
Super wiadomość...
Koncerty Drewniaka i Yerzmey-a to jest to..
Bocianu też zagra?
Seban,
1szt poproszę odbiorę osobiście...
p.s.
Pamiętasz piwko Ci "leżę"...
:)
p.s.2.
Ja by się dało gotowca z sid-ami ... :)
@Creonix,
Na fejsie było, ale "chyba" jednak będzie ??
Nie jeżdżę na ten zlot więc tylko powielam plotkę z fejsa.
Mam nadzieję że lost będzie i sv2k20 (jak mi lot podeślę na maila, abym przebudował bilety na sv, to wymięknę, na włochy już dostałem info :( )... na sv bukowałem lot, lotem w styczniu tego roku :P inne mam jeszcze pobudowane z listopada i mogę sobie zmieć bo lot już nie lata np. do włoch..
NIe dajmy się zwariować.
@Creonix,
Na fejsie było, ale "chyba" jednak będzie ??
Nie jeżdżę na ten zlot więc tylko powielam plotkę z fejsa.
Mam nadzieję że lost będzie i sv2k20 (jak mi lot podeślę na maila, abym przebudował bilety na sv, to wymięknę, na włochy już dostałem info :( )... na sv bukowałem lot, lotem w styczniu tego roku :P inne mam jeszcze pobudowane z listopada i mogę sobie zmieć bo lot już nie lata np. do włoch..
NIe dajmy się zwariować.
qrde, Toms-a by rzucili...
Idzie coronwirus, zapasy bym porobił w toms-ach :P
Czytałem w internetach że koronka virus, zjadł foverevera?
Japońce odkażają się naszym alkoholem i zaczyna im brakować, ja proponuję się odkażaj od środka :P
Znalezione posty [ 1,426 do 1,450 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.236 sekund, wykonano 15 zapytań