nowa wersja MP 1.6.7, po sporej liczbie zmian i poprawek (branch DEV)
https://github.com/tebe6502/Mad-Pascal/tree/dev
przykłady testowe z dystrybucji Turbo Pascala
https://github.com/tebe6502/Mad-Pascal/ ... les/common
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez tebe
nowa wersja MP 1.6.7, po sporej liczbie zmian i poprawek (branch DEV)
https://github.com/tebe6502/Mad-Pascal/tree/dev
przykłady testowe z dystrybucji Turbo Pascala
https://github.com/tebe6502/Mad-Pascal/ ... les/common
wprowadzić obowiązkowe testy kwalifikacyjne przed wejściem na sale ;)
gydby tak podsumować dorobek Słowaków, to było kiedykolwiek od nich jakieś demo "na poziomie" zbliżonym do dem Polaków ?
może nie ta liga, to tak jak trafić do przedszkola i tłumaczyć przedszkolakom co to są wektorki :)
tutaj też były "dwa śmieszki" w tym Śp. Rastera, mimo to ...
https://demozoo.org/parties/130/
pewnie trzeba by poznać frekwencję Polaków na każdej takiej edycji, wtedy jakieś wnioski co do stronniczości mogą się ujawnić
http://www.atari.org.pl/informacje/fore ... sults/1268
trzeba spiknąć się z Agendą, to zajmiesz pierwsze miejsce Święty :)
demoscena uznała że każdy bawi się jak lubi, a demoscena to jest zjawisko postrzegane przez obserwatorów którzy uznają te jednostki jako grupę, która nie jest grupą tylko zbiorem jednostek, które bawią się jak lubią
Debug -> Profile
Debug -> Performance
każdy UNIT (moduł) to oddzielny blok LOCAL (może być więcej modułów i więcej zmiennych o tych samych powtarzających się nazwach)
musisz znać nazwę takiego LOCAL aby dostać się do zmiennych w takim bloku, PASCAL robi to automatycznie dla swojego generowanego kodu
kod w blokach ASM nie jest w żaden sposób sprawdzany, modyfikowany, użytkownik musi o to zadbać
p.s.
w sumie kod ASM jest co najwyżej sprawdzany w blokach oznaczonych INTERRUPT na obecność odwołań do stosu programowego :STACKORIGIN i w takiej sytuacji jest komunikat błędu
p.s. 2
bugi w MP
jak chcesz kogoś ubezwłasowolnić to on musi wyrazić na to zgodę
ja poproszę ankietę która wyłoni największego znawcę tematów poruszonych w tym wątku
Panowie za mało dramy, więcej dramy !!!
nie można ot tak opuścić grupy Tristesse, chyba że nogami do przodu
Euthanasia is legal in Belgium, don't waste your opportunity.
uwierzę jak zobaczę :P
https://github.com/ascrnet/Joy2Bplus
w katalogu GAMES
prymitywny ten C64 ;)
makro dla C64, z dowolnym adresem uruchomienia
https://github.com/tebe6502/Mad-Pascal/ ... 64/c64.hea
opt h-f+
org $801
org [a($801)],$801
basic_start(START)https://github.com/tebe6502/Mad-Assembler/issues/8
błąd MADS-a dotyczący '.FL 0' został wyeliminowany, Phareon to zgłaszał
poprzez makro w którym będzie rept 7
http://drac030.krap.pl/pl-kompatybilnosc.php
lista kompatybilności 65816, w tym tytuły które używają nielegali, a które nieświadomie używaliśmy i mordy nie darliśmy bo nie wiedzieliśmy że są nielegale
ogólnie XXL ma rację ale nie przyznamy mu racji bo tak...
p.s.
na tej liście nie ma tytułu pewnej znanej gry która od póżnych lat 80-ych ma nielegal który działa nawet na 65816
https://github.com/tildearrow/furnace
zaczął dodawać POKEY-a, ma też strasznego BUG-a i prosi o jego wytropienie
teraz na czasie to jest interfejs do łączenia się z chmurą :)
muza z CMC na sterydach
atari.area forum » Posty przez tebe
Wygenerowano w 0.094 sekund, wykonano 13 zapytań