Nie e.
Bo nie mam po co.
Ale gdybym miał kupować, to prawdopodobnie dla posiadania nowego XE. I tak się zastanawialiśmy.
No ale widać, że autor core'a ma jeszcze nad czym pracować.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Nie e.
Bo nie mam po co.
Ale gdybym miał kupować, to prawdopodobnie dla posiadania nowego XE. I tak się zastanawialiśmy.
No ale widać, że autor core'a ma jeszcze nad czym pracować.
Jak najbardziej.
Pozostała bez odpowiedzi.
I pewnie już tak pozostanie.
Stąd moja eksplikacja problemu, skierowana do potencjalnych wkur/wionych użytkowników.
Nowy z Raspberry Pi:
http://yerzmyey.i-demo.pl/Yerzmyey-R_Pi_Zwei.mp3
Doszedłem jednak do ładu z tym trackerem.
Wystarczy - po zaznaczeniu - _zawsze_ zadbać o to, by zaznaczenie zlikwidować (nawet najmniejsza kropka nie może być zaznaczona). Wówczas tracker działa 100% poprawnie.
Ciekawe.
Tymczasem ja powoli będę zabierał się za rzucenie okiem na tego SoftSyntha w wersji na R_Pi. O ile oczywiście uda mi się go zainstalować itp.
Wydaje mi się, że wygląda to interesująco. I jeżeli implementacja XE stanie się pełna lub zbliżona w 99,9%, to kupię MIST-a.
PS: Dzięki Jenot za odwaloną robotę.
Bardzo interesujące, wielkie dzięki.
Jest gdzieś adres do autora, który pisze core XE do MIST-a? Można by mu to opracowanie wysłać, bo widzę, że jest na co czekać.
Gdziiiiiiieeeeeeeeeeee jeeeeeeeest Piteeeeeeeer.
Znowu nas zrobił w wała.
Następnym razem nie pokażemy mu TT, tylko............................................
Znowu, Kroll, musimy pić jutro sami, hahaha.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Jenot, zakładam, że to obserwujesz:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=13103
Pzdrrrr.
No właśnie.
Philip K. Dick też widział promień.
Doprawdy?
Bardzo proszę:
http://yerzmyey.i-demo.pl/PSITMCZ.pdf
http://yerzmyey.i-demo.pl/ADOLF.pdf
Ooo, Iron; dzięki.
Mon: OK, Jenot - zakładam - obserwuje ten temat.
Gorgh: A widzisz - królik jednak chodzi na MIST-ście. :) 100% poprawnie, hehehe. :) Stąd w ogóle pomysł, by sprawdzić inne "trudne" programy.
Nooooooooo......? Ktoś jeszcze?????????????
Nie wierzę, że 100% programów XL/XE działa na emulatorach i nie ma na czym testować nowego hardware'u.
Oprócz królika.
Który w dodatku działa.
Lemiel: aaaaaaaaaa, dzięki. :) :) :)
Skrzyp: tego co pan chciał to nie ma, wódka może być?
Nie rozumiem nic z tego, ale rozumiem, że "Te karty działają, jak chcą, jakością też nie grzeszą".
No i widzisz, chodzi o to, że za to będzie ładnie wyglądała z Raspberry Pi - i kosztuje ze 25 zł. :) Więc sam rozumiesz, że jakość działania schodzi tu na plan dalszy. Zwłaszcza, że w razie potrzeby mogę wziąć ze dwie-trzy, heh.
Ale dzięki za troskę, będę miał Twoje informacje na względzie.
Bo wiesz. Zwłaszcza, jak się na zloty jedzie - nikt sieci kabli do laptopów ludziom nie ciągnie. Tylko hasło udostępnia i tyle. Więc taką kartę należy mieć.
Ale wiadomo, że w domu jadę na kablu. To jest NET. Net musi być ze sznurów spleciony. A nie jakieś niewidzialne połączenia. Herezja i czary.
Jenot:
A mógłbyś zgrać - przy okazji tego testowania weekendowego - muzykę jakąś z dema na XE idącą z MIST-a?
(Najlepiej z czegoś na 64Kb, to bym sobie porównał z oryginałem).
W razie czego można sprawdzać tutaj http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=13103 czy ktoś się ruszył i coś na XL wymienił.
Pozdrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
___________EDIT______________
I już mamy pierwszą propozycję do sprawdzenia. Więc jakbyś robił tamte, to od razu można by rzucić okiem.
.
Cześć.
Zastanawialiśmy się, czy nie moglibyście podrzucić szeregu programów, które wymagają sprzętu Atari XL/XE, bo nie chcą chodzić na emulatorach. WRAZ z linkami do nich.
Chcielibyśmy pod tym kątem przetestować MIST-a.
Dema też mogą, a nawet powinny być (nie chcę wrzucać wątku do dwóch działów na raz).
Może ten cały MIST przynajmniej posłuży za XL/XE.
O. A to też jest myśl.
Aaa, czyli w razie czego są osoby.
No nie, raczej generalnie zastanawiałem się, czy będzie ktoś, kto będzie w stanie finalnie ogłosić:
"od dziś XL działa w 100%, albo w 98%, zostało bowiem poprawnie zaimplementowane, więc kupujcie".
Ale widzisz, to jest ciekawy pomysł, może zrobię wątek w części 8bit, żeby podsuwali "ciężkie" programy do testowania.
Bo jeden już na sieci wisi - to demo z królikiem wymagało zawsze firmowego sprzętu - jak do tej pory. Bo ktoś odpalił je na MIST i... działa. Aż video na sieci umieścił. Hm.
.
A btw.
Czy to https://elty.pl/pl/p/Ultra-Mini-USB-2.0 ... dapter/502
to jest że tak powiem, karta sieciowa bezprzewodowa na USB? Tylko, że mała i bez antenki?
Czy też jest to coś zupełnie innego?

Bo takie z antenkami na WiFi widziałem do 'dużych' pecetów, ale czy to jest to samo?
fęks elot.
Marek:
czy można spać na party-place, bo setki złotych za pokój to rozpasanie i szaleństwo. Ze strony właścicieli. Podłych zepsutych burżuazyjnych tłustych świń.
Wylądowało w dziale 16/32, ale mam pytanie nieco innej natury -
czy ktoś śledzi w ogóle, jak przebiega implementacja Atari XL/XE?
Czy też raczej pośród polskich posiadaczy jedynie ST-kowcy i amigowcy?
Skoro nie ma możliwości, by poprawnie działały 16/32, to może przynajmniej dobre XL/XE.
.
Jeśli Akademia Muzyczna w Krakowie, to te Falcony umarły tam z nudów; więc żaden już nie działa.
Wolały się spalić, niż dłużej to znosić. Całkiem słusznie.
Dzięki, znalazłem. No i jednak w tym sklepie specjalizującym się w mikrokomputerach też mają.
Chyba wezmę, to se 'podkręcę'. Tylko, czy to się pod standardową obudowę zmieści.
Napisałem do nich, to się zobaczy.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Wygenerowano w 0.163 sekund, wykonano 18 zapytań