heehe, nastepnym razem jak sie wypowiesz o jakims programie/demie/grze to powinienes uslyszec - nie wtracaj sie napisz swoj/swoja ;-)
hehehe
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez xxl
heehe, nastepnym razem jak sie wypowiesz o jakims programie/demie/grze to powinienes uslyszec - nie wtracaj sie napisz swoj/swoja ;-)
hehehe
@Andy :-) pisales ze nie wszystko jest robione nie tak jak trzeba wiec rozumiem ze sa dzialania robione tak jak trzeba.
proste pytanie. tu i teraz. ktore dzialania uwazasz ze sa robione tak jak trzeba.
:-)
@Pin: odpowiedz na pytanie... ale jakie. daj mi szanse i zadaj ptanie :D
aaa tu:
"Możecie decydować i znosicie wszystkie obostrzenia (o sensowności znacznej części z nich nie mówię, bo o tym już była mowa), dobijamy do oporu od zawsze niewydolną już służbę zdrowia, pacjentów z ciężką niewydolnością oddechową wysyłacie w kosmos, bo miejsca nigdzie już nie ma. Co dalej?"
no wiec dlaczeo uwazasz ze znoszac obostrzenia dobijemy sluzbe zdrowia? obostrzenia dobily sluzbe zdrowia juz pisalem w jaki sposob :-)
nie tylko dobily suzbe zdrowia ale takze dodatkowo gdzies okolo pol banki ludzi wiecej niz zwykle nie zwiazanych z virusem.
a to dopiero poczatek :-)
tak, jeden prywatny punkt widzenia " pare osob probuje zaznaczc swoja obecnosc dodajac nie produkcje scenowe tylko punkty w regulaminach"
i 3 fakty:
- "doslownie jednego multiplatformoweo party"
- "punkty niezgodne z idea sceny"
- "na ktorch dochodzi do patologii ze prace na standardowy sprzet sa banowane regulaminowo"
ale czy w związku z tym mam prawo twierdzić, że wszystko jest robione nie tak jak trzeba?
a ktore ograniczenia, ogolnie ktore dzialania sa dobre. pytam z ciekawosci.
reguly obowiazuja zawsze :-) natomiast pare osob probuje zaznaczc swoja obecnosc dodajac nie produkcje scenowe tylko punkty w regulaminach doslownie jednego multiplatformoweo party (swoja droga punkty niezgodne z idea sceny) na ktorch dochodzi do patologii ze prace na standardowy sprzet sa banowane regulaminowo :D prace, ktore na stricte ataroskim party zajmuja pierwsze miejsca :DDD
ja mam swiadomosc ze robie bledy ortograficzne :-) a Ty nadal wierzsz w to co slyszysz w tv ;-)
czasem ciezko zgromadzic odpowiednia ilosc prac na jedna zbiorcza kateogrie....
ciekawe czy smartwatche za stowke nie sa juz silniejsze od falconow ;-)
a moze po prostu pokutuje tu przekonanie ze programy dla atari powstaja na atari a nie emulcach ;-)
. Bo nawet jeśli to będzie 1% ale na raz, to służba zdrowia tego nie uciągnie i zdecydowana większość z nich umrze.
zastanawialem sie jak odpowiedziec ale chyba lepiej zebym tego nie robil...
niedoceniamy sily propagandy.
---
(odnosnie statstyk) jakis czas temu jedna mila pani powiedziala mi ze w dokumentach zgonu jako jedna z przyczyn zawsze wpisuja wiadomo co :-) z ciekawosci zaptam ja nastepnm razem jak bedzie miala okienko owulacyjne i meza na dyzurze
niecaly rok temu byl sobie oddzial szpitala... na oddziale kilka lozek wolnych, wsrod pacjentow tylko 5 bez virusa wiec zostali wypisani do domu (osoby starsze i niestety z powaznymi problemami) a oddzial zostal zamkniety (zadnych przyjec - z virusem czy bez) po pewnym czasie na oodziale wszystkim przeszlo - same bardzo lekkie przpadki nawert jedna pani ponad 100lat (o niej pozniej). oddzial caly czas zamkniety - zadnch przyjec - w statystykach jest ze jest w 100% pelny. od roku zadna z tch osob nie umarla a byli chorzy, natomiast dwie z tych osob ktore zostaly wypisane do domu juz nie zyja ... na od roku nikt ich nie odwiedza...
gdy zapytasz tych ludzi czy beda sie szczepic odpowiedza ze tak, ze chca bo wierza ze to jest przepustka dla ich rodzin do tego zeby normalnie zyli, czy chodzi im o swoje zdrowie? w d. to maja, caly czas mowia o swoich rodzinach.
czy choroba jest grozna? moze dla niektorych tak... ale dla 99% nie. martia mnie niektorzy, ktorzy przezyli rodzinna tragedie i nadal popieraja obecna linie walki z ta choroba...
ile mi spodni potargal ;-)
mialem kiedys kundelka... strasznie szczekal na byle co...
dobre :-) kliknalem na srodek sluchowiska a tam: dobrze kochani, kupilismy atari to teraz trzeba go rozszerzyc...
a pozniej ludzie sie dziwia ze atari ma renome gow...go komputera.
---
chyba, ze to jakies sponsorowane... to przepraszam :D
owszem, rece opadaja :-)
ale co ma byc sciema? to co robi rzad to nie jest sciema tylko debilizm.
czy "choroba" istanieje? oczwiscie, jest zarazna i czasem jak sie ma sczegolnego pecha to nawet ciezko ja mozna przejsc... mam z takimi ludzmi do czynienia na codzien.
natomiast moim zdaniem mlisz sie co to tej oceny:
> Czy można być tak naiwnym, aby wierzyć w to że rząd wbrew trosce o własne koryto
robi to dokladnie w trosce o wlasne koryto.
nieodpowiedzialni... "wszyscy umrzemy" juz nie dziala teraz bedzie "zamkna hotele"
system dziala... duraczenie
@jedynymentos: o wlasnie... taki mial ton tylko mniej placzliwy
ale tu chyba nie chodzi o to co kto ma tylko co uwaza... ja potrafie sobie wobrazic ze ktos ma atari z jakimis tak implantami ale uwaza ze produkcje powinny celowac w 64k ( juz 128 jest przez niektorch uwazane za zdrade wymagajaca modyfikacji )... i wcale bym sie nie zdziwil jakby wlasnie do tego tutaj doszlo bo wyniki sa ... zaskakujace.
---
albo co gorsze... osoby ktore zdecdowaly sie na takiego fikolka i zainstalowaly modyfikacje po pewnm czasie dochodza do wniosku... "po co mi to bylo" ;-) wtedy te wniki bylyby uzasadnione...
rodzi sie mysl gleboka... z modfikacja atari jest jak z cudza zona... na chwile fajna.
Niedzielskiemu az glos drzal jak opowiadal co widzial na filmikach z weekendu na poludniu ;-)
:-) tym bardziej walcz zeby Twoje poprawki weszly do Atari800 jako "standard" :-)
ok, dlatego napisalem, ze taka bezwladnosc nie przsparza popularnosci...
mozesz wystawic gdzies taka binarke pod windows?
jakto bez mapramu? czyli niepelnosprawne :D
Dlaczego to nie jest w glownej binarce... taka bezwladnosc nie wplywa pozytywnie na popularnosc emulatora...
Pamietam jak ludziom szczeki poopadaly podczas konkursu na silly venture 2019 jak widzieli ile kolorow kest w tej grze
byla wczoraj dyskusja na AAge... jakas tam szansa jest ze w Altirze bedzie... kiedys :-)
i to nawet biorac pod uwage podstawka vs dwie pozostale opcje rozszerzenia...
ale tak jak juz ktos wzej mowil, ankiete trzeba bylo podzielic - wiadomo by bylo w co celuja autorzy a czego oczekuja konsumenci.
tworcy:
- 65/800
- 130
- rozszerzenia powzej, juz bez znaczenia ile
konsumenci:
- standard
- rozszerzenie
- emulator
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.398 sekund, wykonano 10 zapytań