Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 66 z 207)
1,626 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-21 16:41:14
SQT: Który z nich jest właściwy? http://www.hiren.info/pages/bootcd
Willy: Wiesz co, ja nie jestem "komputerowcem", nie wiem po prostu. Kupiłem wczoraj dysk USB 1terra, z głupoty i lenistwa z resztą, bo nie chciało mi się backupów na płytach DVD robić. No i mam za swoje.
Na gó/wno sie ten dysk zdaje, chodzi już drugi dzień bez przerwy, bo ciągle się wiesza w trakcie kopiowania, reconnect robi w czasie kopiowania, pliki się gubią, ścieżki się je/bią, ja tracę dane, a syn na dysku rośnie, bo tych błędów nie da się potem kasować - teraz już wiem, że praca z Falconem i twardym dyskiem to WAKACJE W ALPACH w porównaniu z PC/Windows/USB.
1,627 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-21 16:33:32
Wiesz co, Skrzyp, napisz mi na PM swój nr telefonu, bo nie zdzierżę tu i sąsiedzi będą mieli dziwowanie.
Nie pochodzące od słowa "dziwka".
SQT: Dzięki, już przeglądam.
1,628 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-21 16:05:22
No proszę, myślałby ktoś, że ja nie ćpam.
Sorry.
Tak, jakaś naprawa dysków, która działa - bo ściągnąłem już milion programów i żaden nie funkcjonuje, wykręcając się Windowsem.
Żaden schedule nie daje rady, bo to dysk USB i po restarcie nic nie podejmuje naprawy.
1,629 Temat przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-21 14:40:49
Cześć.
jako że tzw. "google" może służyć najwyżej do podtarcia du/py, zwracam się z uprzejmą prośbą o zasugerowanie - wraz z linkiem - niczym nie da się tego dokonać, a coś chamskiego, jak z czasów DOSa, co wypier/dala panowanie windowsa i po prostu wykonuje swoją robotę - byłoby pożądane.
1,630 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-21 13:50:57
PS: Niech się bambus języków uczy.
1,631 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-21 13:43:43
Tymczasem wylazła nowa labiryntówka przygodowa na ZX48.
Jedna z najlepiej narysowanych gier, jakie widziałem na te platformę.
"The Tales Of Grupp"
DOWNLOAD: http://download1520.mediafire.com/t7gey ... /grupp.rar

Strona projektu wraz z instrukcją.
http://retrobytesproductions.blogspot.c ... grupp.html
1,632 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-21 02:15:13
Tomasz Wachowiak napisał/a:Witam serdecznie starych atarowców (bo młodych, to już chyba nie ma, prawda? :P). Jakiś czas temu na fali powracającej nostalgii postanowiłem sprawdzić, ile jeszcze pamiętam z assemblera 68000. Po materiały sięgnąłem do sieci i małym rykoszetem trafiłem na to szanowne forum :).
Zacna idea.
A młodzi jeszcze są.
Tylko mają po 40 lat.
1,633 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-20 13:18:22
Łooo, dzięki.
Coś jednak myślę, że chyba w końcu skorzystam, huhuhu.
1,634 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-20 11:42:06
Czy ja wiem - to zależy od ceny R_Pi II. Ile wynosi aktualnie w PL?
Jeśli sporo, to potem wydanie 100 zł na dobrą przejściówkę, to już nie problem.
Zastanawiam się, co właściwie z takim komputerem potem robić. Do czego się przydaje. I co tam za system najlepiej idzie .
1,635 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-20 10:16:05
A nie rozumiem - przez przejście, czyli mówisz, że jak kupię konwerter do VGA, to działa bez problemu?
.
1,636 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-20 10:13:30
1,637 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-20 10:12:07
1,638 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-20 00:38:30
sachy napisał/a:Muzycy scenowi - na razie tylko tyle mogę napisać.
To pewnie Zbigniew Wodecki.
Występował na wieeeeelu scenach.
1,639 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-19 23:22:43
Tfardy napisał/a:Yerz jakoś w 2013 sobie poradziłeś :) A zasady były zasadniczo te same /
A skąd, byłem tak zajebany przez cały czas, że nic nie pamiętam. Trzeźwy byłem może ze dwie godziny przy koncercie.
1,640 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-19 22:24:14
> Podczas scenowego party lekko rozluźnione zostaną obostrzenia co do spożywania napojów wyskokowych (w sensownych granicach)
--------------
Aaa, no to mam bana.
OK.
> przetestowane podczas RK2014 przez W. Komendarka - kto był, wie co mamy na myśli :).
-----------------
A kto bedzie gral tym razem?
1,641 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-19 22:10:33
Blasphemy. Za takie umiejscowienie idzie się prosto do piekła. Bez wizy.
1,642 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-19 22:08:58
Ja pier/dolę, ale jesteśmy nerdami. :) :)
1,643 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-19 20:20:27
A abstrahując od alternatyw -
nowe R_Pi ma jedynie HDMI na wyjściu video; czy ktoś sprawdzał może, czy to działa z jakimś konwerterem HDMI=>VGA?
(Lub może HDM => RGB???????)
1,644 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-19 20:01:17
Uprzejmie proszę o skrótowe info nt. VBXE gfx compo do tłumaczenia i publikacji na portalu burżuazyjnym.
1,645 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-19 17:50:40
O, nawet Atari ST widać. :)
1,646 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-18 23:49:44
Wiesz. Zostały, ale średnio fajne, bo takie, że tam, gdzie się rozwala sprzęt, to ja nie biorę sprzętu i - cytując klasyka - zostaję tam, gdzie znajduje się sens zlotu, tj. inkryminowany sprzęt, alkohol bowiem jest wszędzie, a retro-sprzęt jest rzadki.
1,647 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-18 22:10:49
OK. Może być krótka po polsku też.
Mało czasu mam ostatnio.
1,648 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-18 21:54:46
Proszę o angielską wersję wymogów compo gfx VBXE na Pouet.
1,649 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-17 21:37:42
AS... napisał/a:Falcon nie był ostatnio na SV2k14, trzeba by go zabrać na jego 15nasty czy 20zlot :)
No nie wiem, jest poważne prawdopodobieństwo, że Ci go tam ktoś rozj.ebie.
1,650 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-02-15 21:10:35
Haaa, widziałem i ucieszyłem się nim. ;) ;)
Znalezione posty [ 1,626 do 1,650 z 5,154 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.303 sekund, wykonano 8 zapytań