ehhhh macie porządne logo w 2 wersjach wyciachane z gierek na pieca:
http://strong.interpab.com.pl/~pigula/Atari1.jpg
http://strong.interpab.com.pl/~pigula/atari2.jpg
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
ehhhh macie porządne logo w 2 wersjach wyciachane z gierek na pieca:
http://strong.interpab.com.pl/~pigula/Atari1.jpg
http://strong.interpab.com.pl/~pigula/atari2.jpg
mnie osobiście spodobały się 3 reszta porażka...
Marek P. redaktor naczelny bylego amigowskiego czasopisma ? ;) Ludzie, ktorzy byli na Intel Outside 4 (1997) pewnie pamietaja Mareczka w akcji ;)
no ba przecież to była atrakcja tego party hehe....
Piguła -przywieź Zine.
Cóż w planach miałem wypad indywidualny - ale mała tak mi truje 4 literki (za sprawą OS'u oraz klimatu na scenie), że będę musiał ją zabrać :)
he;- Meśka nagle zrobiła się cicha i malutka. Ciekawe, cóż to może znów oznaczać??? :D NTP? co wiesz na ten temat?
Meśka! Nie odbijaj mi faceta!!!
hehehehehehehehe;-
NTP widze ze ma niezłe branie to pewnie za sprawą tych tytanowych wstawek :twisted:
A moze tak lepiej by pomoc przy uaktualnianiu bazy plikow na AA? Bo jakos obecni dodawacze zapadli w sen.
noo ja parę bym dodał tylko nie wiem jak bo szanowny kierownik zamieszania nie odpisuje na GG ehhh
a nasza przepitka zielony kolor ma chlip chlip....
tzn?! Czyżbyś w końcu posiadał full wypas 2.0???
Pigula kazdy napewno nie ;] bo jezeli wsadzimy atr'a 16 MB to takiego obsluzy tylko ..Sparta
mydos obsługuje wlaśnie partycje maks 16MB.... to tak na marginesie!
Odpowiedz brzmi kazdy, a z innych Mydos i moze BWdos
p4 2.4 512mb radek 9200 winxp dx9.0b - i mam slideshow - ledwie sie rusza.
może była pisana pod nvidie ..... no i ten system ehhhhhh
aaa jeszcze jedno - jak zgrywac obrazy DIM? Piguła wspominałeś coś o Fast Copy Pro.... ale konkretnie?
pliki dim to wlasnie obrazy dyskietek wykonane tym programem - niestety programik potrzebuje wiecej niz 1MB Ram do poprawnej pracy dlatego ja za pomoca emulca konwertowalem to do formatu msa
maks mozna wycisnac bodajze 920-930KB i chyba mam pare pozycji w formie plików dim o takiej objętości - ale musze poszperac po moich cd z sofcikiem aby podać konkretne tytuły...
i bardzo dobrze niech wrzuca tylko sprawdzone!!! Tak będzie najlepiej!
W Atari mam stację Toms 360 i działa zarówno zapis jak i odczyt.
W PC mam tylko jeden port COM (płyta MSI K7N2 Delta) - jest widziany pod WinXP jako COM3 (?), ale działa (podpinam komórkę i chodzi).
Kabelek kupiłem na Allegro (Andy_16 -wykonuje je na zamówienie) ponoć był sprawdzany.
- to bardzo dziwnie! sprawdz ustawienia w biosie dotyczące portów com bo pewnie tam lezy przyczyna bo w ape ustawia sie tylko 3 rzeczy
(typ ukladu 1-2 chip, numer com i RI/DSR) nic wiecej takze mozliwosci nie masz za duzo!!!
Mc Master poszukaj sobie darmowego programu Dos Navigator - on pięknie potrafi formatować dyskietki 3.5 cala - pod nim ustawisz odpowiednią ilość sektorów na tracka
ps. poza tym zapomnij o nagraniu 880KB danych na dyskietke pod windowsem - zrobisz to tylko i wylacznie pod Dosem!!!!!
Próbowałem z Waszymi wskazówkami i nadal nie działa...
jeżeli po zmianie numeru portu com oraz ustawień RI/DSR kabelek nie działa prawidłowo to znaczy, że
- masz coś skopane z kabelkiem sio2pc
- skopane comy w pc (bądź wyłaczone w biosie)
- uszkodzone Atari (a dokladnie Pokey'a)
jeżeli dziala Ci na Atari bez zarzutu stacja typu LDW/CA i dodatkowo zapis i odczyt z magnetu to tą 3 ewentualność możesz wykluczyć!
wazne jest aby stronka stała na stabilnym serwerze - żeby za półroku jej nie wcieło... dlatego uważam, że dział hardware na AA to najlepszy pomysł - sęk tylko kto się tym zajmie bo tata Dely ma również swoje życie rodzinne i to trzeba uszanować!
Widziałem to w akcji i całkiem fajnie się to zachowuje dla osób które uwielbiają zabawe z t2000 świetna zabaweczka:)
to wszystko co na tą chwilę udało mi się znaleść:
mam zipy ze wszystkimi wersjami finalnymi 1.7 3.2 i 4.2 plus skany płytek itp.... (oraz schemacik osobnego programator do v1.7 i 4.x) wystawie wsio na swoim serwie wieczorem (późnym bo nie wiem o której wyrwę się z roboty) a na email'a puszcze linki
wieczorkiem puszczę na majla zipka
no prosze a ja już myślałem, że poza mną w okolicach Łodzi nie ma żadnego Atarowca... (Blastera i Ramzesa nie licze)
Piguła: jak masz miejsce to kup soebie jeszcze Odrea
Odra to nie Atari wiec nie jestem zainteresowany, ostatnio myślałem jeszcze o starym poczciwym timexie (to z sentymentu do zajęć informatyki w szkole podstawowej)- ale te małe gumiaki trzymają się cholernie w cenie...
Dokładnie!!! Owe rozwiązanie nie różni się od normalnego sio2pc niczym więcej jak tylko dodatkowym przełącznikiem umożliwiającym zmiane DSR/RI.
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
Wygenerowano w 0.079 sekund, wykonano 20 zapytań