Cześć,
Takie coś znalazłem:
Moim zdaniem ciekawe, bo jest wersja z wbudowaną flopką.
Tylko 169 €.....
Może kiedyś doczekamy się takiego Falcona?
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez thePink
Cześć,
Takie coś znalazłem:
Moim zdaniem ciekawe, bo jest wersja z wbudowaną flopką.
Tylko 169 €.....
Może kiedyś doczekamy się takiego Falcona?
tP
@Bluki,
Świetny opis, dzięki!
tP
Łukęcin :)
tP
Ale to ma sens.
Jako związek wyznaniowy można w tym kraju duuuuuużo
☺
To trochę potrwa.
Jak się nie grało przez ponad 25 lat, to sporo czasu trzeba spędzić, by sobie przypomnieć co trzeba :)
tP
To ja też się pochwalę :)
Mam tak:

Pianino cyfrowe i MIST z MIDI :)
pozdrawiam,
tp
To warto zobaczyć.
tP
Ciekawe.
Swoją drogą obrazki są świetne.
a kojarzy ktoś chiptune?
tP
Antek kontratakuje!
tP
Rewelacyjne :)
Pan Niesiołowski miażdży :)
tP
No tak, ale w ten sposób wracamy do punktu wyjścia - czyli poszukiwań współczesnego playera do wszystkiego...
Właśnie o to chodzi, żeby nic nie konwertować, szukać, przerabiać itp.
VCD podałem jako przykład, a z yt pomału znikają bajki, nie zauważyliście?
i ulubiony tekst google ostatnio:
"Niektóre wyniki mogły zostać usunięte na mocy europejskich przepisów o ochronie danych"
tP
Realmedia nie obsługują urządzenia w których liczy się jakość :P
Wiem :)
Podobnie jak większość odtwarzaczy BD nie obsługuje formatu VCD, co mnie strasznie irytuje.
A co do rm - mam sporo bajek dla dzieci w miarę przyzwoitej jakości i dlatego potrzebuję czegoś, co to obsługuje.
tP
Dziękuję za sugestie....
Wygląda na to, że poprzestanę na Asusie.... dopóki nie znajdę czegoś lepszego.
Przyjrzałem się A-300 i, niestety, nie obsługuje realmedia :(
Wymiana otv też nie wchodzi w grę....
pozdrawiam,
tP
... więc dalej zastanawiam się, co kupić.
tP
No tak, ale to ma być w wersji dla Amerykanów- tzn. naciśnięcie przycisku = odtwarzanie materiału.
tP
Cześć,
Mam zamiar zmienić odtwarzacz.
Mam Asusa O!Play HD2.
Na swoje czasy był rewelacyjny, jednakże nieco się już technologicznie zestarzał.
Poszukuje czegoś, co również odtwarza wszystko (naprawdę - asus łyka WSZYSTKO) a do tego ma Androida - żeby używać na nim CDA, Telewizjadę i inne takie wynalazki. Najlepiej też, żeby dało się też wsadzić do środka hdd 3,5 (chociaż mogę się bez tego obyć, zrobię sobie chmurę :))
Będę wdzięczny za sugestie.
pozdrawiam,
tP
grey/msb napisał/a:@thePink: będę na pewno prowadził rozmowy z najbliższymi hostelami/hotelami i załatwiał zniżki dla uczestników party. jeszcze jest na to czas :)
Biorę Dom Muzyka jak przy poprzednich edycjach.
Hmm,
10.11.2016 - 13.11.2016
"Pokój 2 osobowy standard
wyposażony w dwa oddzielne łóżka, TV 26'' LED, WIFI, telefon, zestaw do parzenia herbaty, łazienkę z prysznicem.
Oferta bez zwrotna bez śniadania
562,00 PLN "
:(
to wiem :), a coś bardziej cywilizowanego?
tP
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.031 sekund, wykonano 29 zapytań