Cyprian:
Wielkie dzięki; bardzo interesujące. Mam mieszane uczucia co do tego, ale sama idea jest jednak bardzo ciekawa.
Oczywiście to sprowadza pytania. Np. wpi*rdolić tam większego ARM-a, użyć do wszystkiego, a 7800 byłoby jedynie modulatorem do TV.
Z drugiej jednakże strony nie byłbym uczciwy, roniąc tu łzy nad "oryginalnością" takiego rozwiązania, bo gdyby zrobili z tego kartę muzyczną do Atari XL/XE, to pewnie bym używał. :-P












