Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 73 z 329)
urzadzenie podlaczone pbi nie moze zmienic architektury atari wiec nie da sie zepsuc adresowania czipow np. PIA ;-)
bardzo dobre rozwiazanie ktore zastapi Pinowi ide+, dobrze by bylo zintegrowac freezera
https://www.youtube.com/watch?v=e7NF0jkHwkM
zastosowac rozdzielacz jak w turbofreezerze na przyszly fujinet wersji cart aby uslugi streemengu dzialaly
taki wznaczam kierunek.
do dzialania.
qbahusak napisał/a:A jak?
a jesli zalezy Ci na czasie to z uzyciem nieudokumentowanch najszybciej:
lda #$ff
dcp Lo
bne @+
dec Hi
@
:D
LDA Lo
BNE @+
DEC Hi
@ DEC Lo
oczywiscie ma zalety :-) np. dekompresja "od tylu" ;-) czasem moze byc przydatna. i pewnie jest dostepny optymalizowany dekompresor ale czy jest kompresor np. pod win czy tylko na amidze?
---
np. takie konstrukcje sa latwe do optymalizacji:
DEC Lo
LDA Lo
CMP #$FF
BNE @+
DEC Hi
@
https://www.youtube.com/watch?v=EETNc0-ahgk
to jest ekspert :-) nie wiem czy ma kompetencje do ubicia muchy w kiblu
:-)
to jest lepsze :-)
robil ktos testy zeby dane podzielic na 9 strumieni dla rejestrow i spakowac?
wkonalem test i dane swietnie sie pakuja wlasnie z podzialem na rejestry np. minuta muzki z 3kb kompresuje sie do 50-400 bajtow na rejestr
moze. moze lamacze mieli takie jak Ty spostrzezenia, nie przylozyli sie i w sieci krazy teraz "sieczka" ;-)
myslisz ze to bylo powodem dla ktorego "wsziedzie" jest blednie skrakowana wersja?
albo powod dlaczego wczesniej nie wyszlo ze craki tej gry maja blad?
no to teraz juz wiesz ze tylko wersja od DjayBee jest dobrze skrakowana.
zapewne :-)
i nie z tych wersji ktore sa dostepne w sieci :D
na AtariAge DjayBee umiescil poprawna wersje: https://atariage.com/forums/topic/315956-technus/
natomiast te z Atarimanii, Atarionline, a8.fandal, mushca.com wszystkie wersje .... mialy jedno zrodlo, wszedzie ten sam blad.
swoja droga uzyty PowerPacker, zrobilem kilka testow - depaker jest najdluzszy (ok. 255 bajtow) i najwolniejsz (rzad wielkosci) to jeszcze slaby,
niewiele lepszy od https://xxl.atari.pl/lz4-decompressor/
i duzo slabszy od https://xxl.atari.pl/aplib-decompressor/
ok. juz sie wyjasnilo gdzie jest blad :-)
prosze tak wyglada koniec gry:
https://www.youtube.com/watch?v=Qqx6PsDlUKs
Poszukuje nieskrakowanej wersji Technusa.
te oparte na kraku "Bacardi" na 100% sa uszkodzone, chce sprawdzic czy oryginal tez jest uszkodzony.
--
albo ktos z oryginalem i monitorem dyskowym moglby sprawdzic zawartosc kilku miejsc :-) (priv)
czyli gdyby nie socjalizm to ludzie by sie pozabijali na drogach, nie bylo by szpitali i niczego by nie bylo :-)
:-) pozostaje tylko westchnienie...
o wlasnie, typowe socjalistyczne brednie.
jeszcze dodaj ze gdyby nie rzad to ludzie nie wiedzieliby jak sie wysr...c :D
na szczescie jest ktos kto zdejemie z nas ciezar odpowiedzialnosci :D
niezla patolka :-)
tak... spoleczenstwo nie doroslo do socjalizmu :-)
maseczki mialy pomoc, okazalo sie ze nie, pozniej szczepionki mialy pomow... teraz okazuje sie ze tez nie :-)
socjalisci potykaja sie o wlasne nogi :D
jest jakies narzedzie do zrobienia dumpa zapisow do rejestrow z sapa ?
oj... niepoprawny politycznie doktorek...
https://www.youtube.com/watch?v=foYOOQeHG44
kazdemu dostarczono juz dzis pasze do drzwi?
good :-)
smuteczek... socjalisci przedluzyli lockdown do konca miesiaca :/ troche mnie to grzeje bo w klubie nie ma pelnej obsady, tylko jeden barman i bez DJ trzeba samemu puszczac z pendrive...
wiekszym kozaczeniem jest palenie papierosow ;-)
...
ciekawe czy znajomy Twoich rodzicow i ojciec dobrego kumpla pochwalali zamkniecie gospodarki, upadek szkolnictwa, zakaz wesel, zakaz odwiedzin starszych osob w szpitalach...
:-)
degeneracja.
chyba tak, ludzie tu chyba bardziej odporni... na propagande, nikt by tu dzieci z domu nie wyrzucil gdy zakaszla :-) nie to co w wielkim miescie, nie ;-)
Znalezione posty [ 1,801 do 1,825 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.227 sekund, wykonano 17 zapytań