Bursztynka już nie ma :( Info na pierwszej stronie:
Jest jakaś alternatywa?
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez thePink
Bursztynka już nie ma :( Info na pierwszej stronie:
Jest jakaś alternatywa?
tP
Prawdę dopiero poznamy.
Obawiam się, że będzie tak samo jak z Sikorskim :(
tP
O tym nie pomyślałem :) Masz dobry pomysł, pomyślę nad tym :P
Nawiasem mówiąc podobne bannery jak zamieściłem kilka postów wyżej z wizerunkami przywódcy widziałem w 1988 roku w Bagdadzie. Tyle, że tam było z 10x tyle ludzi. A kto nie wyrażał zbyt entuzjastycznie poparcie dla przywódcy..... sami się domyślcie.
Za to w Pjongjangu mają tak raz na tydzień albo częściej.
Ktoś tu moim zdaniem mocno przegiął.... Ale - z drugiej strony - mamy demokrację.
tP
Jestem, jestem :)
Ale chyba zapiszę się do jakiejś partii, tylko nie wiem jakiej....
Może stworzę własną :) :)
tP
Mały reportaż z wczorajszych obchodów "rocznicy"

Żeby było jasne - jestem bezpartyjny :)
tP
Demoscena - wykłady i projekcje
02.04 (sobota) godz. 13:00
Tomasz Cieślewicz, współtwórca serwisu Atarionline.pl
"Atari w służbie demosceny. Dlaczego komputery Atari XL/XE do dziś są popularne w Polsce"
06.04 (środa) godz. 13:00
dr Piotr Marecki, Instytut Kultury UJ
"Poezja sceny, czyli dlaczego humanistyka będzie interesować się demosceną"
09.04 (sobota) godz. 13:00
Sławomir Bubel, muzyk,
"Syntetyczne dźwięki. Co mogą zaoferować muzykom stare maszyny, w czym są lepsze od profesjonalnych instrumentów."
16.04 (sobota) godz. 13:00
Grzegorz Juraszek, organizator demo-party Riverwash
"Demoscena dla początkujących: jak poznać i polubić artystyczną subkulturę"
Niedzielne projekcje produkcji demosceny w sali kinowej w Muzeum Techniki i Przemysłu NOT:
3.04, 10.04, 17.04 w godz. 14.30 - 16.30
Wstęp na wykłady i projekcje za okazaniem biletów wstępu do Muzeum
tP
akurat Saddam to byl ten dobry :-)
Nie, Saddam NIE BYŁ dobry.
Zapytaj Kurdów, najlepiej tych z Halabdży
panswo islamskie przejelo iran i zerkalo na irak,
Państwo Islamskie? W 1979 roku?
Saddam toczyl z nimi wojne bo nie chcial szariatu...
Ech, poczytaj trochę o historii tego regionu.... zwłaszcza o okresie tuż przed i po rozpadzie Imperium Osmańskiego
(bylo jak dzis nikt nie chce tej kupy dotknac)
Racja.
trwalo to troche i irak zbankrutowal, a ze za granica mial pola naftowe naluczkiego kuwejtu, glupio bylo nie brac.
Nie do końca chodziło o ropę, bardziej chodziło o pieniądze - Saddam był winien dużo kasy emirowi Kuwejtu (emir nazywał się Dżabir III al-Ahmad al-Dżabir as-Sabah). Zajęcie kraju i wygnanie emira rozwiązało problem....
gdyby saddam rasowy oswiecony dyktator zyl... bylby bardzo bogaty a europa mialaby spokoj :-)
Ponownie się z Tobą zgadzam.
Irak był w miarę normalnym krajem - byłem tam w 1988 roku, zwiedziłem prawie cały kraj.
tP
:) - a mogło być tak pięknie:
Pin, strasznie Ci się ręka trzęsie...... :)
tP
Cześć,
Co jakiś czas w Radio Paralax pojawia się taki fajny chiptune, opisany jako Unknown - EDM (Radio Edit)
Co to jest?
pozdrawiam,
MA
Wzajemnie, wzajemnie i przyłączam się do życzeń :)
tP
Generalnie chodzi to o wcześniejsze działania - nawet przed I WW - kolonizację....
tP
Kila słów wyjaśnienia dot. terroryzmu.
"Region, z którego pochodzą zamachowcy, był kiedyś stabilny. Sytuacja zmieniła się za sprawą państw zachodnich, które wtargnęły na te ziemie, aby wydobywać ropę i budować wojskowe bazy. Kraje te doprowadziły do destabilizacji regionu. Dzięki temu wzrosła rola ugrupowań terrorystycznych, które wykorzystują islam do celów politycznych."
I z tym fragmentem wypowiedzi całkowicie się zgadzam. Z resztą niekoniecznie.
Całość:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... omosc.html
tP
Tymczasem w Finlandii rząd chce dać WSZYSTKIM obywatelom....... 800 € (!)
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 43631.html
tP
Mam problem,
Malina wiesza się zaraz po odpaleniu sunvox.
Ktoś z Was to miał?
tP
Loteria paragonowa:
http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title, ... omosc.html
cytat:
"Pan Stefan bierze udział w loterii od początku, ponieważ pierwszy paragon zarejestrował 4 października 2016 r."
Błąd czy za wcześnie opublikowano ??? :) :) :) :)
tP
heh, przypomniało mi się coś:
sudo apt-get install lynx
a potem lynx onet.pl
Oldschool :)
tP
./sunvox
[edit] Telefon mi wstawil spacje po kropce.
./sunvox
Dzięki !!!!
tP
Nie zapomnijcie po rozpakowaniu na malinie dać sunvoxowi chmod +x coby się zrobił wykonywalny. Poza tym z nim nie trzeba walczyć :) i można się najpierw pobawić na blaszaku, tam też jest bezinstalacyjny, a wygląda i obsługuje się 100% tak samo
No żesz .....* :(
Rozpakowałem do /home/pi/sunvox
dałem chmod +x sunvox
i .....* nic.
sunvox
-bash: sunvox: command not found
sudo sunvox
sudo: sunvox: command not found
....* !!!!!
Czy mogę prosić o łopatologiczne wytłumaczenie w wersji dla Amerykanów, najlepiej z obrazkami, jak mam zrobić, żeby działało....?
niestety o Linuxie mam blade pojęcie :(
tP
* - pewne słowo na k, generalnie uważane za bardzo wulgarne.
@ravenax28: +1
@Montezuma: +1
Genialnie trafne :)
Kolejny kwiatek - tym razem dotyczący mediów:
"w sobotę dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Mariusz Pilis na porannym kolegium TVP Info stwierdził, że głównym tematem stacji w tym dniu ma być nie demonstracja Komitetu Obrony Demokracji, tylko inwigilacja dziennikarzy oraz konferencja Episkopatu Polski na temat Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie. Wydawczynie Izabela Leśkiewicz i Magdalena Siemiątkowska nie zgodziły się na to, uznając za sprzeczne z zasadami dziennikarstwa, i opuściły redakcję."
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/tv-p ... iej/k0ryz9
tP
Zawsze twierdziłem i będę twierdzić, że telewizja kłamie :) - bo tak po prostu jest.
Szkoda tylko, że w tak otwarcie perfidny sposób..... z tym KODem to już przesadzili - jak komuniści, którzy starali się nie pokazywać ludzi na spotkaniach z JP2 w latach 70/80...
Poza tym - nie podoba mi się, co w tym kraju się dzieje.
Chyba trzeba znów iść na demonstrację - kurczę, ostatnio na takim porządnym wiecu to byłem pod ambasadą ZSRR na początku lat 90 ... Co tam się wyprawiało..... Latały kamienie, butelki, płonęły flagi ZSRR..... oj, działo się :)
tP
(edit)
ps Antoni znów atakuje :(
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#MTstream
tP
Super, rzeczywiście o wiele mniej szumi.
Po instalacji tego sterownika warto również podwyższyć głośność samego rPi
wystarczy wpisać w konsolę polecenie 'alsamixer' i ustawić na 80%
Hmm, to w trójce nie poprawili dźwięku????
tP
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.035 sekund, wykonano 29 zapytań