176

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Nie, nie tylko ich. I to drugie to też prawda.
Ale podejście jest dość dziwne - i chyba wszyscy się z tym zgodzimy.

177

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

@_tzok_
Właśnie o to chyba chodzi; jak to mówią "sam nie zje i drugiemu nie da" ;)
"Polityka" twórców S!Ca jest cokolwiek dziwna, ale to chyba akurat wszyscy wiedzą :).

Mam, jedno i drugie, być może brakuje klawisza BREAK. Folia w stanie nieznanym. Ile oferujesz?

Przypomnij się z wieczora na PW, może mam.

180

(40 odpowiedzi, napisanych Różne)

Dołożę swoją cegiełkę. Logo w jednym kolorze, wariacje dla uwydatnienia efektu ;)

https://files.tinypic.pl/i/01008/dmf96ny3o2nz_t.jpg

181

(40 odpowiedzi, napisanych Różne)

To ma być projekt logo, czy nadruk na obudowę (tak, jak jest zapisane w wątku)?
Jeżeli nadruk, jakie ma mieć wymiary i jakie elementy mają się na nim znaleźć (poza logo)? No bo chyba jest przełącznik i reset?

182

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jak coś, również mogę zakupić :)
To co, licytacja? ;)

Mq napisał/a:

1. Czy jest jakaś instrukcja do wersji 2.4s?

Obraz dyskietki z trzema wersjami MPT oraz pełna dokumentacja

184

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Też bym wziął po wakacjach, do testów.

185

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Piguła/Shpoon napisał/a:

Drakon - ale masz wersję tylko Stereo czy Stereo + Covox?

Samo stereo.

186

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Piguła/Shpoon napisał/a:

Ktoś używał Side2 razem z założonym PokeyMax?

Tak, ja. Z wersją stereo.

187

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

U mnie podobnie, Yoomp się uruchamia, ale pokazuje, że stereo brak, chociaż gra stereo.

188

(3 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

pancio.net napisał/a:

Ano i nic się nie pochwalił.. "łobuz jeden" :-)

Pochwalił się. Piotr zawsze wrzuca newsy od razu na fb :)

189

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

stryker napisał/a:

Kilka dni temu ktoś podesłał mi foto tych poskładanych cartów...

Ciekawe, musi to być któryś z moich znajomych. Tylko kto? Przyzna się? :D

Sprzedaż komercyjna to rozumiem taka, na której ktoś zarabia, prawda? Czyli odsprzedaż za koszty części (mogę udostępnić rachunki ze sklepów elektro) to też jest sprzedaż komercyjna? :)

Zadałem - myślałem - proste pytanie, ale chyba jednak za trudne, bo nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi - czy mogę odsprzedać płytki za koszty komponentów. I jeszcze bura, że mogłem zamówić 5, a nie 10 :D.
Scalaki pójdą do innych projektów. A płytki niech sobie leżą, może psu dam czy coś, chociaż nie wiem czy zeżre. :)

Wątek można zamknąć. :)

190

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Szkoda, że wrzuciłeś prywatna wiadomość na publikę, ale oj tam oj tam :). Każdemu może się zdarzyć.
Niech się autorzy wypowiedzą. Jak nie będzie zgody, to niech sobie leżą (płytki, nie autorzy). Lub rozdam do jakichś konkursów albo zutylizuję. Nie mam ochoty walczyć z wiatrakami, dlatego zadałem pytanie, gdyż o ile wiem, kwestie produkcji czy odsprzedaży były kilkukrotnie poruszane, a sytuacja nadal nie jest wyjaśniona.
Pozdrówka!

191

(42 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

x_angel napisał/a:

Fajne :)
Czy są do pobrania pliki tych naklejek na SIC! ?

Na oficjalnej stronie SIC!a w nagłówku ;) Tylko napis musisz sobie zmienić ;)

192

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

tebe napisał/a:

ale jak zakupiłeś? pod stołem ?

Przeczytaj proszę post nr 55.

193

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

1. Paweł x1 - wersja przed produkcyjna o ile się da zmienić w przyszłości firmware a jak nie to po produkcyjna
2. Sikor x1
3. perinoid x1
4. pancio.net

Ja już zakupiłem, wywalam się z listy :P

194

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

qbahusak napisał/a:

1. Sikor x1 (wersja przedprodukcyjna jest ok dla mnie, potem pewnie jeszcze sztukę produkcyjną dobiorę), o ile się łapię wink
2. perinoid x1
3. jhusak x1 - w sumie 1, bo się na aol też zapisałem wcześniej.

Ja się wypisuję z listy, bo już zanabyłem.

195

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

1. Sikor x1 (wersja przedprodukcyjna jest ok dla mnie, potem pewnie jeszcze sztukę produkcyjną dobiorę), o ile się łapię wink
2. perinoid x1
3. Drakon x1

196

(106 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

1) Lopez - 1 szt.
2) perinoid - 1szt.
3) MGor - 1 szt.
4) DaruG - 1 szt.
5. Drakon - 1 szt.

197

(31 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Mq napisał/a:

U Chińczyków są XC9536XL do dostania po około 3-5zł.

...i nawet działają, używam ich do dodgyPLA

198

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Zboczenie zawodowe ;)

199

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pro tip - zostaw sobie spad ~2mm, unikniesz przy wycinaniu "świecących" białych krawędzi.
No i czy etykiety nie powinny być obrócone o 180 stopni? :D

200

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jak ktoś ma zapotrzebowanie, to służę drukiem na papierach do typowego druku laserowego (samoprzylepny, nacinany i nienacinany od spodu) oraz na foliach do druku cyfrowego (JAC, mat i błysk), etc. etc. ;).
Niestety na robienie projektów nie mam czasu, bo jestem uwikłany w dziesiątki innych rzeczy, ale jak ktoś ma gotowca, zapraszam do kontaktu.