Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 8 z 294)
Tak ten tego,
Co zakupić ?
- cel dema (Grotesque oraz Drone )
Patologią Atari jest te 5volt i zasilacz, ale ponoć da się to zrobić :)
**zero konfigurowania :) jak w przypadku Falkonów, to ma działać od razu.
***uszatan mini bądź ACSI2STM
OCZYWIŚCIE DO STE
Jakie jest najlepsze turbo do ste ? Takie które da się kupić ?
https://www.ebay.pl/itm/335748527742?_s ... R8bcsuWOZQ
ATARI SC1435, gdybym ich kilku nie miał, szarpał bym jak Reksio szynkę.
Monitor crt idealny pod atari xe, idealnie pasuje wymiarami itd.
p.s.
do xe vbxe 2.X i stereo
Piękna maszyna :)
@peri nie bądź taki skromny naprawiłeś tą bestię ;)
MatGuru napisał/a:@as towar deficytowy ale dla Ciebie znajdę ;)
Zamówiłem trochę PCB także bez problemu
Super :)
Specy party ma być w Warszawie ...
Czy tosster-y dla ste są jeszcze dostępne ?
Sądzę że artik by sobie z nim poradził, na zdjęciach działa i pisze coś tam o hdd.
Medus-a jest tak samo unikalna jak hades.
Ale to nie ja zacząłem.
Temat moszna zamykać.
Zachęcacie aby rozkręcić hades-a 060, oj dawnego tego nie włączałem :)
Mayonez bo w porównaniu do Falcona to tak ;)
-Dodam że Ste przybyło całe w jednym kawałku, dzięki Nosty.
-MQ nie chciał ;),
To spakowałem do tego samego bagażnika z jakiego zostało wyjęte.
Bardzo dobre party! Do następnego.
Qba, zapodaj proszę więcej info,
Walają mi się takie ipady, Syn nie używa, bo ma nowsze.
a 4:3 z ipada, ekran tam jest Retina czyli absurdalnie ostry.
Qrka, Rurka,
Czyli to nie do końca ste :(
Nosty a dma jest tam sprawne ?
Hehe :)
Same dobre mordki!
Edit Tomsy będę podlączał :)
666, Licheń. Łódź, nawet Tobie wyniosę z mieszkania ;)
Ile ja takich "monitorów" przerobiłem pod vbxe i falcon-a.
Ten to mizeria, są takie co "nie grają", Solo, ma takie "coś" ;)
-Ode mnie :(
Tak wiem :) Dziękuję temat do zamknięcia
Jak w temacie szukam kości atari Basic C024947A
Vasco/Tristesse napisał/a:Ale jak to: bez rosołu w niedzielę? ;) Thx!
Jest i rosół opłacony. Żarcie na cały zlot,, tylko..
p.s.
Uprasza się o nie budzenie osób, które zapomniały pójść spać dzień wcześniej.
Falcon po rgb, nie lubi się z monitorami "cienkimi" led... Różne kable różne jazdy.
Zobacz po vga.
Monitor, ok. działa z vbxe ale jak to mawia Pin "mizeria".
Znalezione posty [ 176 do 200 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.238 sekund, wykonano 16 zapytań