Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Opcje wyszukiwania (Strona 80 z 294)
A ten tego widzieli po ile są kursy walut..
Dolec 4,14 Euro 4,51, Franki 4,14 .:.
Biedna Polska jako kraj importu zaraz poczuje to w cenach.
p.s.
Buda podpisał ustawę o bankach jak by jeszcze było mało, więc banki odbija sobie to podkręcając marże np kredytu hipotecznego...
18:00 stodoła Kazik gra, bilety zakupione..
Tam będziemy :)
Dobry film!
Efekty 3d... dają czadu :)
A ten tego, czy Rzygoń będzie jest? "fajlowy" bo nie znalazłem ...?
Spróbuj skopiować overmind-a spod toms copier-a, pięknie się kopiuje z sio2sd,
(dyskietki nie formatuj z ultra/turbo przeplotem).
Overmind przyjmuje buffrowanie ścieżek na klatę (na t710/t720/ca2001multi/ldv multi), tylko co jakiś czas je wyłącza po czym można je włączyć.
Grzybku do dzieła.
o qr...wa o ja pier..dole, ale to falcon wiem że falcon...
to qrwa w piz..du mimo wszystko.. w pi*.* :) mimo wszytko!
Komentarze AdamK świetnie..
"
Dear Scene-Friends. I've got a message yesterday, that somebody created SV2k16 profiles on some popular scene web-sites - unfortunately, it wasn't me. Currently I am not in good mood to promise anything party related. Sorry. There's some very few polish people in this Atari world, who don't treat it as our common hobby, but the "battlefield" - what is enough crap. I gave up after some sensless quarrels, 'coz I couldn't find it "fun" anymore. I was pretty sure it's a matter of time and I can throw it out from my mind in the future. I really did my best to find motivation to continue this Silly (ad)Venture, but for now - I've freezed all my Atari party activities. Maybe someday it will change, but maybe not. Have a nice time at STNICCC and keep the Atari flag on top !
"
Debili nie brakuje jak widać....
urządzenie do przejmowania kontroli nad światem z poziomu atari 8bit (zwane bulgulatorem)
tu przykład instalacji dod. 2dzeni przy użyciu wi-fi.
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 89#p194189
I ja poproszę ... 1szt bez fv.
Zawsze się zastanawiałem co Czuba robił z prockami, jak wlutowywał niepotrzebny procesor 030 z falcon-a przy montażu ct2b (a w zasadzie demontażu niepotrzebnych elementów takich jak procesor 030 falcon-a)....
Nie mogłem się powstrzymać, rj1307 a pisałeś do Czuby o procka?
Pamiętam że Jer też pozyskał go w prostu sposób..... ?
voy napisał/a:Było kiedyś coś takiego jak SimDrive (simdrv) Simiusa. Stara wersja programu do sterowania komunikacją (i schemat) jest tutaj, jego źródła tutaj, a najnowsza chyba wersja (ale pod SDX) na stronie Mono.
Pin gdzie jesteś...
@nosty, Pin ma coś takiego i nie raz targaliśmy dane między dwoma atarkami po sio.....
DZiwne że nie padło pytanie jak to obejrzeć na youtubie :)
Dokładnie jak pisze erOS... Serwis przydał by sie serwis dla ludzi z Falconami w których coś nie działa....
Przestańcie bo znowu będę musiał zalinkować zasilacz bezrobotnego do stacji sn-360.
pisz do stryker-a może ma jeszcze 14mb które produkował, 4mb to średni pomysł, chyba ze później je przerobisz na 14mb (czytaj 16mb :) )....
miker napisał/a:lewiS napisał/a:Trzeci weekend maja (20-22) byłby wyborny.
Myślę, że tutaj można się ulokować. Kto jest przeciw, bo za to rozumiem jest Was nieco? :)
Miker potwierdź proszę ten termin tak aby każdy mógł zarezerwować sobie czas....
Płyta była grzebana, widać przy dsp kombinowanie + kabel dyndający...
rj1307 gratulację i napisz czy działa.
No to żarty się skończyły.. a właściwie to się zaczną :)
No to pomogłeś, masz taniej ?
Znalezione posty [ 1,976 do 2,000 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 15 zapytań