Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Opcje wyszukiwania (Strona 81 z 294)
HE he, no fakt z tą płytą...
- ale popatrz na zdjęcie ceteka odwróconego.
Nieźle to musiało zadymić..
Nawet Kroll jak swoje ct63 spalił publicznie nie miał aż tak wyjaranego ....
Co tam znowu Kroll upolowałeś ...?
erOS patrz na to:
Czterysta parę dolarów za ct63 wypalone, nieźle...
Więc zardzewiała płyta ...
Wprawne oko zauważy że przy dsp "coś kwarcowego" jest dospawane, czyli pewnie 50mhz dsp było grane...
I ten magiczny kabel...
lotharek napisał/a:rufus, brak mi slow do ciebie...
mam nadzieje ze sie spotkamy na jakims party
Zapowiada się ciekawie...
Rufus napisał/a:Wasz guru tak robi obudowy że z atari nie ma nic wspólnego. Wystający wyświetlacz to już zakrawa o kpinę. Wszystkim to pasuje i jakoś nikt nie narzeka.
Ech...
Sikor napisał/a:As...: no Wiesz ;P Odsiecz Sobieskiego ;) Btw - całkiem niezła wódka ;)
Sikor pamiętam, albo przynajmniej tak mi się wydaje że pamiętam odsiecz Sobieskiego...
Bywało mocno z tymi odsieczami :)
Piter, posłuchać :)
Chociaż obrazki też są tam niezłe.
No dobrze ale jak ktoś taki jak ja nie ma pieceta.
Piszę całkiem poważnie. Wystarcza mi osX.
Mam za to dwa urządzenia hdd do atari i piszę o nich.
p.s.
jak coś jest uwiązane do sio to używam sio2sd oczywiście bądź toms-a wyprowadzam na spacer :)
xxl napisał/a:odrzucam Twoja logike w ktorej HDD = SDX :-)
jesli na tym HDD nie bedzie SDX to oczywiscie ze bedzie dzialac. :-D SDX naklada zbyt wiele ograniczen nie do zaakceptowania.
> To bardzo przyszłościowe rozwiązanie, bo wyznaczone lata temu
juz Ci mowilem... swiat ruszyl do przodu ...
No dobrze, to co proponujesz?
Hdd i jaki soft? sprzęt ide+d i sid-e#1
Padła mi cf-ka od ide+ (ostatni obraz mam z 2k12)
Nowa cf-ka leży i czeka :)
grzeniu napisał/a:Muzułmanie, na pewno ? Czy tak korzystając z okazji ziejesz złością ? Za co ?
To pewnie babcie co sprzedaję pietruszkę i im straż miejska(wiejska czy jakaś tam inna gminna) lepi mandaty...
Litości!
Co wy ciągle z tym bezrobotnym ..?
Bezrobotny jest jeden i wystarczy.
158 osób podaje wp.pl
Nie no przecież to biedni uchodźcy, którzy uciekają przed wojną ze swoich krajów.
Tym biednym ludziom trzeba pomóc.
I jeszcze tym biednym ludziom podpalono nielegalny obóz:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html
Na szczęście francuska rada muzułmańska potępia takie "działania":
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html
erOS napisał/a:@Gwinter:
Nie widziałem pokoju ani komputerków Krolla, ale domyślam się ;) Niestety, ja muszę toczyć boje i iść na różne ustępstwa w sprawie 'zagracania' pokoju ;>
No Kroll zostałeś przywołany do tablicy :)
- teraz to musisz zrobić zdjęcie tego swojego pokoju z hadesem falconami itd.
Z tego co wiem Kroll duże atarki spięte jeszcze sieciowo......
Jak przebiega trasa tego busa?
Tanks i mega blast...
Mac co prawda ja mam synka (obecnie 6lat) ale jak miał 4 lata to ciął ze mną w te gry jak zły.
Teraz w tanksie dochodzi dalej niż ja.....
Tego nie można być pewnym ...
A ten tego... Łapusz ogłosił właśnie ze Pixel 2k16 ma być 03.06-05.06.2016.
https://www.facebook.com/events/1665946 ... 553688311/
Kiedy będzie Silly w 2016roku...?
Yerz, masz jakiegoś "linka" do koncertu ...?
Już grałeś ?
p.s.
Sikor gdzie by nie była robiona, widać że Yerz lubi Jan-a 3sobieskiego :)
Widać że Polak jesteś....
Znalezione posty [ 2,001 do 2,025 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.266 sekund, wykonano 14 zapytań