w ciągu kilku dni zapewne zostanie reanimowana grupa Porazka Team ... i jeśli jest jakieś compo (nawet nie wiem czy jest) to się z pewnością msxa wystawi...
Sam.
Ma się rozumieć Porażka #3 :twisted: :twisted:
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
w ciągu kilku dni zapewne zostanie reanimowana grupa Porazka Team ... i jeśli jest jakieś compo (nawet nie wiem czy jest) to się z pewnością msxa wystawi...
Sam.
Ma się rozumieć Porażka #3 :twisted: :twisted:
Szukam programiku - ktory pozwolil by mi wyciac dowolny segment
pliku i zapisac go na dysk (Super Packer swietnie sie nadaje ale do programów małych) a szukam czegoś co obsługiwało by chociaż 130KB a najlepiej 192... pliki
wybór dos'a zależy od tego co chcesz robić na Atarce
- do obsługi HDD można używać tylko Sparty i Mydos'a
- do obsługi dysków w Double/Medium/Single najlepszy jest DosII+d
- ale do obsługi większych gęstości np. 720KB (stacja Toms 720)
Mydos
stereo w Atari to podpięty drugi Pokey - wziąć go możesz z drugiego Atari ;) bo osobno chyba kostki nie kupisz ..
Stereo w Atari to 4 kanały Atari - na lewy i 4 kanały Atari - na prawy
ale takie rozwiązanie wykorzystuje tylko jeden program muzyczny
Theta Music Composer - reszta tzn. mpt, cmc, gra w pseudo stereo
tzn (jeden kanal Atari - na lewy, jeden kanal Atari na prawy i 2 na oba)
Covox'a obsługuje Inertia Player i pozwala to odsłuchiwać lub komponować (pro tracker) pliki z rozszerzeniem *.mod (format znany z ST i Amigi) ale do pełnego wykorzystania Covox'a wymagana jest dodatkowa pamięć ze wzlgędu na pamięciożerność sampli ...
oj dely dely - ja tylko napisalem o tych 4 nowych grach ktore Atari wypuściło (bądź też wypuści bo puki co na pewno krążą już 2 w pirackim światku hehe).... wiesz miło jest zobaczyć podczas testowania jakiegoś produktu logo ukochanej firmy ;) pod swoją dziewiczą nazwą a nie jakies tak Hasbro itp ;)
cóż nasza kochana firma po wielu przejściach znowu pod starą nazwą ;)
tym razem widzę, że zamierza uderzyć na rynek gier PC czego dowodem
mogą być 4 gry wydane na tą maszynkę
http://atari.com/
(dwie juz posiadam ;) )
no a ja tym czasem w koncu dorobilem sie najnowszej wersji tego cacka czyli 4.04 ..... juz siedzi w maszynce hehe
czyli jednym slowem caly czas wszyscy w jednej branży ;)
Ja mysle, ze te dyski przekopiuje sie w Opalenicy :)
Podbijam do 60 zl!
wiesz Vasco jak ty je wygrasz to na pewno nie zginą ;)
... a wlasnie, widzial ktos kiedys gdzies Vasca nagrzanego ? bo ja chyba jeszcze nie mialem przyjemnosci ? :lol:
ja widziałem na Previdza CP - jak Vasco puszczał Fractal'a po 4 piwach wypitych w ciągu 15 minut hehe ale o tym chyba nie przystoi mówic na forum publicznym prawda ......
a moje marzenie to tekblast (nawet z gorszą grafiką) ale pod 4 graczy działający na Game Linku II lub pod Multijoy'a ;)
będzie będzie panie Davidzie - przecież Vasco na swojej stronie napisał, że Lewis przywozi ze sobą określoną liczbę egzemplarzy .... jeżeli chcesz któryś zakupić (bo na LL2002 będzie dostępny już 2 numer) to majlnij do Lewisa !
Kurde ale marudzicie, ja wlasnie sie obudzilem po ostrm chlaniu wczoraj i nie w glowie mi takie fanaberie :)
Ale skoro tak ladnie kol. pigula prosi to zaraz przysiade i zrobie :)
Dely to że ty doprowadzasz się czasem do stanu jawnego upojenia alkocholowego mnie jako user'a g.. interesuje ... a że z natury jestem człowiekiem leniwym irtytuje mnie to, że gdy chce zajrzeć na moją ulubioną stronę to musze poprawiać adres w przeglądarce lub szukać w gąszczu ulubionych linków ;)
i chwała mu za to !!!!
Dely - czy ja jestem tak mało rozgarnięty - czy poprostu nie ma nigdzie na forum link'a do strony głównej Atari Area !
Moja sugestia to taka, aby klikając na czarny napis u góry ekranu po lewej stronie (Atari.Area) wskakiwac na główny site'a a nie na główną stronę forum !!! tym bardziej, że niżej masz taki sam odnośnik (główna strona forum).
Greetzz
nie wydaje mi się aby ktoś z uczestników party tachał ze sobą na plecach grzyba ;) No chyba, że na party wybiera się Lewis (on czasem lub zabrać Lamptopa).. Poza tym będzie na pewno 1 piec organizatora czyt. Vasc'a
bo jak widze po szumie na forum Big Screen chyba będzie i to bez podwyżki za wejściówke ;) Wiec na czymś te Divx'y z poprzednich imprez trzeba będzie odpalic - a Twojemu SIO2PC sie przyjrzę choć tak jak mówie u mnie ruszyło pod w2k (zreszta zawsze mi chodził) nie wiem tylko czemu ostatnio błędnie wykrywa mi po instalacji przy pierwszym uruchomieniu jeden parametr .... potem jak już sobie zapisze conf'a działa bez zarzutu ...
No, proszę! Powinieneś w takim wypadku więcej pić ;)
taaaa i skończyć na dworcu albo pod mostem - niezła perspektywa !!!! :twisted:
czasami po paru piwach zdarza mi się wpaść na coś genialnego
inni potrzebują mocniejszych środków ;)
Jak więszkość z Was zapewne już wie nasi południowi bracia opracowali kilka unikalnych rozwiązań dotyczących giercowania w więcej jak 2 graczy mam tutaj na myśli Mutlijoy'a 8 portów (lub 16 portów) oraz
interface Game Link II, w związku z czym czy na scenie naszego komputerka jest jakiś odważny koder który napisał by prosto gierkę wykorzystująco np. Multi Joy'a (na kształt Pacman'a - np. 4 graczy lub Dyn'a Killers - także 4 userów .. mogę udostępnić dokumentację do tego urządzonka (jest ona zreszta w sieci wraz z kawałkami kodu w ASM)
a na Party można by było owy produkt przetestować i dopracować bo ja go już zmontowałem i działa !!
Co wy na to ?
Dzięki uprzejmości kolegi Jerzego S.!
Dostałem dokumentację Freezer'a (jak w topicu) (schemat, skan płytki itp)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech da mi znać na majla chętnie udostępnie!!
Proponuję na Lecie Ludzikuff 2002 zamontować to na jakieś Atarynce z 256KB Ram !!! Jak ruszy to na nowo nasza brać będzie mogła korzystać z niesamowitego wręcz rozszerzenia jakim jest sprzętowy Freezer !!
Co na to nasi scenowi elektronicy ??
a może po prostu uderz do Ircer'a albo Dely'ego i stwórz nowy dział
- Nieśmiertelności w grach i sukcesywnie umieszczaj gierki wraz z
trainera'mi które uda Ci się zrobić - ja proponowałbym abyś robił archiwa zip (zawierajce plik *.atr - oryginalny + atr zmodyfikowany + plik *.nfo
zawierający informacje (najlepiej w 2 językach polskim i angielskim)
jakie udogodnienia zawiera zmodyfikowany obraz !!!)
Sikor - wielka szkoda, że się nie pojawisz ... bo zapowiada się chyba najlepsza Opelnica - Party w historii ;((((
Pewnie jak zwykle główną przeszkodą jest pracodawca .....
a ja cholera comp'a nie wylaczalem po 2 a czasami 3 doby zeby zobaczyc koniec tej jakze wspanialej gry .... eeeeeeeeeeee od razu sie grać odechciewa !!!!
Dzisiaj ukazała sie kolejna oficjalna wersja kolekcji muzycznej Asma ;)
Widać kolega PG wrócił z urlopu i uzupełnił co nieco bo z tego co podaje na oficjalnej stronie przybyły 94 muzyczki (nie wszystkie są rippowane przeze mnie .... - co cholernie mnie cieszy).
Ale cały czas na stronce Ircer'a leży przynajmniej 30 (a osobiście myśle, że więcej) nieopublikowanych w tym wydaniu .....
Mam nadzieję, że PG nie każe nam czekać prawie rok na kolejny update !!!! Tym bardziej, że zapowiada się kolejna porcja muzyki ale o tym szaaaaa 8) 8)
X-Ray uprzedzałem !!!!!
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
Wygenerowano w 0.079 sekund, wykonano 19 zapytań