Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 83 z 122)
Ja Ci Sikor mogę całe party fundować browara. Serio. Dzięki za Nimfy:)
Edit: A Właśnie Sonar - byłaby możliwość skorzystania z jakiejś lodówki w pobliżu party place?
Ja bym się pisał na kilka sztuk chętnie.
Też wymagania.
Edit: A księżniczka mówi basem i piastunka mówi do niej "Hegemonie".
Proszę mnie dopisać do listy w ilości 1 sztukamięs: mono/tristesse
Edit: literówka
Mono San dziękuje wielce.
JEEST! Wielkie dzięki :) Zapomniałem o tym katalogu.
No właśnie byłem tam już. Mam wrażenie, że to jest tylko dyskietka B. Po odpaleniu pojawia się poszatkowany ekran z "insert disk" i koniec :/
Czy ktoś z forumowiczów posiada i podzieliłby się działającym obrazem tej gry, który zadziała mi na hatari (prawdopodobnie msa, st)?
Urząd Skarbowy od dawna już używa procesorów kwantowych.
Też chętnie posiądę tenże program.
W końcu przesłuchałem. Dzięki Y.
3 kanały digi powiadasz... A czemu 2 komputry?
No jak to? Pani z klawiaturą od falcona aż się pali do pisania.
Niestety Panowie, ale nie dotrę do Was tym razem. Bardzo mi przykro, ale nie dam rady :/
Cały artykuł? POKE 65,0 i gra muzyka! Tzn. nie gra ;P
Montezuma napisał/a:Wydaje mi sie, ze tak wlasnie dziala "sio2bsd".
Prawda - linia command domyślnie nie jest używana.
Od wersji 1.18 przełącznik -m powoduje wykrywanie command na dowolnej linii kontrolnej.
Dżerun miszcz! Dzięki grzeniu.
Jaki łindołs - porządne X11 :P
Znalezione posty [ 2,051 do 2,075 z 3,049 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.093 sekund, wykonano 16 zapytań