Fascynujące...
... nie do końca kumam "skok".. znaczy się 3 w prawo, 2 w dol i 2 w bok?
o taki:
brakuje najważniejszej funkcji w pętli: jmp $E477 :-)
A klawiatura i rysowanie jest przez OS?
klawiatura tak, a ekran nie - co prawda rysuje po akualnie otwarym ekranie wskaznik SAVMSC lub dla S2: ( http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=16197 ) aktywnym oknie, ale za pomoca wlasnych procedur. systemowe procedury sprawdzilem i sa nieakceprowalnie wolne ale z nimi program jest znacznie krotszy to fakt.
organizacja zostala tak przygotowana zeby wygodnie dzialac na systemowych prockach rysowania dlatego byc moze zostanie to uproszczone...
MO
.word 0
.byte x
.byte y
.byte szerokosc
.byte wsokosc
.byte odstep x
.byte odstep y
.byte ilosc pozycji
.byte ilosc kolumn
.byte pozycja kursora
.word element1
...
.word element n
element1
.byte ID
; .byte KEY
.byte flagi
.word MO1 submenu lub 0
.byte tekst

