Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 89 z 122)
Póki co to wszyscy raczej są chyba o konsystencji kisielkowatej...
Super party, świetna atmosfera! Byłem pierwszy raz (ojaniedobry). Był świetny koncert Franklyna, były fajne gry na compo, no i zakupiłem wreszcie Atari z niedorobionym GTIA od IRATA4.
Niniejszym wielkie dzięki składam Organizatorom, oraz wszystkim co pofatygowali się na zlot :)
jellonek napisał/a:az sobie wyobrazilem, lewiS na wigry 3
A tam - jeff aka jbw jeździł sobie do pracy na rowerku i nic się nikomu nie działo.
Złooooooooto.
Byłem tylko chwilę w bieszczadach a ten już spanikował.
Hmmm. A co myślicie o czymś takim:?
Co powinno się zdarzyć?
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:...żałowałbym, gdyby mnie Pan Mono wystawił 'samochodowo'. ;)
Nie wystawi, nie wystawi. Chyba, że przedtem rozwali :P
DOBRE! :)
(co za głupi pomysł, żeby w treści nie można było używać samych dużych liter)
http://forumzn.katalogi.pl/Astronauta_z ... 11500.html
Edit: Ta katedra to Catedral Vieja w Salamance.
Z kolei na fasadzie uniwersytetu umieszczona jest żaba.
Wygląda mi na to samo, co zakupiłem. Można upewnić się u sprzedawcy.
Działa taki model: http://allegro.pl/show_item.php?item=2179721348
Logic LM-10, rating 3V=8ma, usb, 800dpi
Konsumpcyjny model życia, czyli kanibalizm :P
nosty napisał/a:Czy dobrze rozumiem ze Antic czyta dane z pamięci ekranu tylko kolejno tak jak je wyświetla? Tzn. jesli wiem (np na podstawie DLI) ze n-ta linia zostala juz narysowana w tej ramce, to mam pewnosc ze az do nastepnej ramki Antic na pewno nie sięgnie już do pamięci obrazu tej linii no bo nie ma po co?
...na podstawie DL. Nie sięgnie, bo nie ma po co.
Dla trybów tekstowych Antic sięga do pamięci generatora znaków podczas malowania kolejnych linii wiersza tekstu, natomiast do pamięci ekranu sięga wtedy oiw w pierwszej linii wiersza dzięki czemu blokuje na_ten_czas (Wojski) działalność CPU.
BartoszP napisał/a:...ktoś jednak się skusił.
E tam - ustawka, żeby wytworzyć wrażenie, że cena jest właściwa i znajdują się jednak nabywcy ;)
ad.1. Jeszcze generator znaków w trybie tekstowym, no i sprajty (bo ma DMA - GTIA nie ma, więc tego nie robi). Zajmuje się jeszcze odświeżaniem pamięci (9 cykli na linię).
ad.3. Wszystkie te miejsca w lini, w których widać działania CPU. Dostęp do pamięci uskuteczniany jest głównie po lewej stronie ekranu (stąd wszelkie spowolnienia przy zmianach kolorów w rejestrach hardwarowych w tym obszarze).
W tym wątku była mapa linii i linki do odpowiednich artykułów w Seriousach.
Edit: Eeee.. w Syzygy.
Tylko, że to nie ja rozdaję urlopy :)
@qba: Popraw cytaty bo dostaniesz urlop :)
zaxon napisał/a:Nowe powiedzonko, kielbasa drogowa , LOL
Kiełbasa WYBORCZA :P
dely napisał/a:Napis tylko dałbym inny / gdzie indziej.
A ja znaczek Atari.
Brawo M+G.
Szagma: zaginione światy.
Uuuuu. A gdzie MojRzeszów?
http://spiflash.org/block/15.html
Projekt nie jest zapomniany, ale ukończony i wdrożony. Od czasu do czasu pojawiają się na tym forum serie.
Nie wojna, tylko karnawał Panie!
Znalezione posty [ 2,201 do 2,225 z 3,049 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.089 sekund, wykonano 14 zapytań