2,251

(10 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

[Ohohohohhohooooo! Dobra, masz u mnie piwo, jeżeli wskażesz link z tekstem (powiedzmy o Małyszu): "jak powiedział Polski skoczek...". To przykład. A teraz patrz: "jak powiedział polski skoczek...". Nadal się upierasz?  :D[/quote]

Upierać się nie będę aczkolwiek w słowniku orotograficznym ten konkretny przymiotnik pisany jest raz dużą a raz małą literą - w zależności czy jest on użyty w zdaniu  w znaczeniu nazwy własnej (duża) czy też nie (mała).

Moje osobiste odczucie było że małą .... ale Miodkiem nie jestem więc mogę się myliś  :)  :)

Pozdrawiam!

2,252

(10 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

... no i "polskie" stanowczo z małej bukwy.

a Twoim zdaniem jak pisze się przymiotniki ??? z dużej  :!:  :!:  :!:

2,253

(12 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 8bit)

pozory mylą !!!!!

2,254

(4 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

jak można przez przypadek włożyć pilnik do Atarynki  :?:  :?:  :?:
przecież to czyste barbarzyństwo  :!:  :!:

2,255

(18 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Lepiej odkurz lutownice i wyczaruj kolejne zajeb.. rozszerzenie w postaci jakies dobrej karty muzycznej do Atarynki , a jak juz tak bardzo chcesz zrobić tego trackera to prosze !!!! uzyj design'u z flash pakera albo Personall Copy (Fox rządzi !!  :D  :D ) bo to co jest w mega playerze ......

2,256

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

:D ja również stane murem za serią XE - która bez apelacyjnie posiada bardziej nowoczesny styl, bardziej opływowe kształty i o niebo lepszą klawiaturę  :!:  :!:  :!:

2,257

(1 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

No  i kolejny scenowiec dołączył na forum ;))

P 8)