w zalaczniku
przy okazji porownanie wydajnosci spakowanej binarki:
oryginal: 4017
def: 1899
app: 1862
jak widac deflater nie zawsze wygrywa.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez xxl
w zalaczniku
przy okazji porownanie wydajnosci spakowanej binarki:
oryginal: 4017
def: 1899
app: 1862
jak widac deflater nie zawsze wygrywa.
dodany kolejny dekompresor ID01
przyklad w zalaczniku - dekompresja podczas ladowania z wydajnoscia bliska deflaterowi :-)
oryginal = 16400
app = 11885 - ID01
def = 11823
lz4 = 13996 - ID00
tak, "odkryto" 64 takie adresy 40 lat temu ;-)
Byc moze pojawi sie kolekcja Wartlorda
przedsmak
nadal tak moze byc ale sa tez klocki tla, ktore nie wchodza w interakcje i o nich mowie.
po zjedzeniu owoca pozostawala "dziura" w grafice... :/
zmiana: owoce traktowane sa jak inne obiekty - moga zaslaniac tlo, po usunieciu z planszy tlo jest odslaniane (klocek tla lub inny)
a możesz powiedzieć ile to to będzie kosztowało BRUTTO?
nie wiem. po prostu. nawet nie bede strzelal... nie mam pudelkam, poligrafii itp.
jesli ktos uzywa xB i mysli wydac gre na karcie to polecam:

producent J.Husak.
na tym karcie uzywajac funkcji xB bedzie mozna zapisywac dane jak na zwyklej dyskietce.
prawdopodobnie chodzi Ci o koszt karta w sensie plytki i elementow - nie wiem.
ja kupuje tego karta z usluga poskladania + obudowa i zamkniecie w obudowie.
===
usluge zapewnia mi J.Husak (poprzednia jego produkcja to byla platform dla gry Ridiculous Reality)

tak wyglada cart z mozliwoscia zapisu. gra bedzie uzywac wlasnie takiego.
to rozszerzenie ze zdjecia ma tez tryb 4mb ram ;-)
P.S. Chociaż jakby nie patrzeć - OS Atari to przykład udanego oprogramowania
niezla prowokacja ;-)
i dlatego zapytalbym Simiusa ... nie zaszkodzi a w dziedzinie rozszerzen nie robi fauli
![]()
nie, a400 nie ma pamieci ram pod romem. gra wymaga maszyny z 64kb ram... powiedzmy 62kb
wstawienie pracy na SV (ostatnim polskim czysto atarowym party) mozna traktowac jako punkt honoru. praca juz sie pisze.
a, ze rowniez Ty jak i Pin nie masz raczej wplywu na ich organizacje i nie przemycisz pomyslu oplat za streeming to bede mogl usiac w sofie, objac sasiadke, prztulic jej kolezanke i spokojnie obejrzec compo.
ok. poradzilem. wykasowale z tego forum i dodalem na obrazki.elektroda :-)
Moze u Vasco; juz widze na SV ze program bedzie pozakonkursowy wlasnie z powodu tego ze dziala na standardowym atari :D
z Pinem nie ma co sie zakladac, nie dotrzymuje :-)
takie tam z placu boju ;-)
![]()
![]()
![]()
na szczescie
Z mojej strony mogę zagwarantować tylko tyle, że jeśli na jakimś kompo wyląduje u mnie taka praca (np z portB na $D3F1) to automatycznie będzie poza konkursem, i tyle.
nie zanosi sie zebs prowadzil kompoty na SV.
jak chcesz... to moge:
ze stoi w sprzecznosci z tym co jest w dokumentacji:
http://spiflash.org/node/15
a zreszta odnioslem sie juz wczesniej :-) o tu:
Natomiast bodziec do dzialan piarowych aby uspokoic klientow ze problemu nie ma jak najbardziej sie pojawi.
mozesz zaprzeczac faktom, atari z u1mb zawiesza sie przy dostepie do rejestrow powtorzonych PIA :-)
albo uwazac ze liczba sprzedanych u1mb w jakikolwiek sposob wplywa na postrzeganie tej nieprawidlowosci.
tak, moj program jest przykladem :-) potrzeba wiecej?
personalne ataki za wskazanie wadliwego dzialania twojej konstrukcji?
nie denerwuj sie...
:D
socjopatów się leczy, nie zadowala
nerwy puszczaja? ;-)
Czy istnieje cos na przeszkodzie aby naprawic U1MB tak aby zadowolic XXL'a?
Po pierwsze "zadowolenie" xxl nie jest w zaden sposob skorelowane z dzialaniem tej modyfikacji.
Po drugie nie rozmawialbym o "przeszkodzie", U1mb jest projektem komercyjnym i jedynie tej natury bodziec moze miec wplyw na jakiekolwiek zmiany w u1mb, piar ma dobry wiec nie.
Natomiast bodziec do dzialan piarowych aby uspokoic klientow ze problemu nie ma jak najbardziej sie pojawi.
;-)
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.819 sekund, wykonano 13 zapytań