2,251

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

bezrobotny napisał/a:

to jakiś przekręt, z tydzień/dwa temu sprzedawał tą samą klawiaturę...

Masz rację Karol, trochę to "przekręt".
"klawiatura bardzo ładna",
- fizycznie okazała się "z bardzo ładnie pościeranymi klawiszami, z niektórych to aż pozłaziły całkiem oznaczenia.".

Ech....

2,252

(12 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Polecam jeszcze tą stronę:
http://www.atarimusic.net/

2,253

(51 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Tomek,
pooglądaj produkcje Dhs-ów.
Szczególnie Drone:
https://www.youtube.com/watch?v=nM3EQSzQg_E

2,254

(74 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I nie tylko Ty się zjawisz... :)

2,255

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor, a tobie co znowu?
Sufit na głowę spadł? :P

https://www.youtube.com/watch?v=USbrQBLWi0c

2,256

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ha ha.. Wilson i jego "cola"....

2,257

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

http://allegro.pl/klawiatura-do-atari-1 ... 54334.html

W końcu :)

2,258

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Czyli zgadłam że x4...

2,259

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Czy nie sprzedawałeś go na allegro???
Tak tylko z czystej ciekawości :)

2,260

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Sikor,
- proszę o wywalenie mojej oferty, po sprawdzeniu inwentarza, to ja to mam i chyba nawet od Ciebie z allegro :) ?!

2,261

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pin, fajny ten kawałem to "jakaś" theta x4 >??

2,262

(24 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Bardzo chętnie ale będę dopiero 22.02 :(

Vaśku następnym razem napisz info trochę wcześniej..

2,263

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zanim się napijesz.... Rapidus....! :)

2,264

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Przekonałeś mnie...!
Fakt zapomniałem....

2,265

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Na takie informację czekałem....
Przecieki były :) ....!

Proszę tylko aby party place było zlokalizowane w bliskiej odległości jakiegoś hostelu/hotelu.

Falcon nie był ostatnio na SV2k14, trzeba by go zabrać na jego 15nasty czy 20zlot :)

p.s.
jury wyprasowałeś supervidel-a?

2,266

(561 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No panie profeska!!!

2,267

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

45pln

2,268

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

http://www.ebay.com/itm/171673209321

Ciekawe "cena kup teraz była 12k eur"...
Nie było chętnych.
A teraz jest zabawa!

2,269

(16 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

20 złoty!

2,270

(51 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

a to ci heca


A tak poważnie Pin XXL nie macie dość?

2,271

(254 odpowiedzi, napisanych Zloty)

mgr_inz_rafal napisał/a:

Czasem zdarzy się, że zamek przytnie mosznę :)


Oj pojechałeś....!!! Dobre!

2,272

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dla mnie to żaden prototyp... to jakaś wersja deweloperska,c65 jest częściej na Ebayu niż toms na  czy inne falcony mkx :)
Jakiś czas temu był z numer 886 czy 688... Nie wiem nie znam się ale proto nie robi się 800 czy 600szt.
To tylko moje subiektywne zdanie, chciałbym aby raz na rok pojawiał się ładny i działający 1450xld.
Tak jak raz na rok pojawia się c65 na Ebayu.

2,273

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

syscall napisał/a:

ps. Spieszmy sie kochac zloty, tak szybko odchodza :)

Jakie to smutne i zarazem prawdziwe!!

2,274

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

A tym czasem borem lasem, święty grall commodorowców:

http://www.ebay.com/itm/171673209321

2,275

(18 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Grunt aby chodziła na atari ....