Niestety automatycznie przenosić do strony logowania się nie da, ponieważ nagłówki są wysyłane *przed* sprawdzeniem kto zacz. Niemniej udało mi się sprawę rozwiązać dosyć elegancko i powinno działać.
Nie ma za co.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez dely
Niestety automatycznie przenosić do strony logowania się nie da, ponieważ nagłówki są wysyłane *przed* sprawdzeniem kto zacz. Niemniej udało mi się sprawę rozwiązać dosyć elegancko i powinno działać.
Nie ma za co.
Sądzę, że 99,99% osób nie odróżni w ślepym teście pliku FLAC, czy zwykłej płyty CD od AAC. A 99,9% od MP3 320 kb/s.
Wings of Death z pewnością działa na STE z TOS 2.06. Wczoraj na pewno działał.
Z daleka i po zastosowaniu % w płynie, jako wspomaganie antyaliasingu da się oglądać.
Powtórzę po raz kolejny. Żadnych hand-made hacków kodu, ponieważ przy każdej aktualizacji forum będę musiał je wprowadzać na nowo lub pisać na nowo. Wg mnie jest to bug, który powinien zostać zgłoszony do autorów silnika, a być może w nowej wersji (która niedługo zostanie wydana i zastosowana na forum) zostanie poprawiony.
Amiga 1200 ~250 PLN, Blizzard ~600 PLN (ostatnio nie wiedzieć czemu poszły straszliwie w górę), dysku i CD nie liczę, bo każdy pewnie ma w domu. IMHO musiałbyś dopłacić minimum 700 zł do gołego Falcona wg obecnych cen.
Odnośnie TT nie napisałem że musi mieć 16 st ram+64 tt ram,
I dobrze, że nie napisałeś, bo byśmy pękli ze śmiechu.
TT gołe w fajnym stanie, czyli białe (a nie widziałem na ebay, Allegro w tym roku ANI JEDNEGO) to, w moim przekonaniu 1500 PLN. Karty graficzne na VME też nie leżą na pierwszej lepszej aukcji. Jeśli się pojawią ze trzy w roku to jest dobrze :)
Sam Jaguar to ok. 200-300 zł, napęd CD jest koszmarnie drogi i też niespecjalnie dostępny, z tysiaka trzeba zapłacić. Gry w zależności od tytułu 50 PLN w górę.
Wszystkie wyliczenia powyżej oczywiście nie uwzględniają zestawów w pudełkach, z czego sobie oczywiście dobrze zdajesz sprawę :) Wybacz, ale Twoja oferta jest delikatnie mówiąc niespecjalnie korzystna ;) Gdyby ktoś był mniej dyplomatyczny w wyrażaniu opinii, to pewnie by napisał, że szukasz frajera.
niestety, takie cuda się nie zdarzają
Z tym jestem w stanie się zgodzić w pełnej rozciągłości.
Popieram Pinokia.
Pady na miejscu. Dziękuję zespołowi Bitman & Duddie za ekspresowe załatwienie sprawy.
dely, zestaw nie jest kompletny
Polecam dokładnie czytać to, co jest napisane na ekranie monitora ;)
W razie czego, to z moich danych wynika, że na forum zagląda w miarę regularnie. Ostatnio był wczoraj po południu.
Z tego co wiem, to nie została upubliczniona oficjalna paczka. Grey?
Grzeniu, a moze zrob w koncu mostek i pocaluj sie w dupe?
Nie krzycz na Grzenia, z pewnością zasugerował się tym, tym i tym zestawieniem kto miał dostać i kiedy, w których to najprawdopodobniej występuję przez pomyłkę. Ja w każdym razie nie otrzymałem, przez co z raczej zrozumiałych względów każdy musi sobie we własnym zakresie wymierzyć, w którym miejscu należy wyciąć otwór na przycisk. To nie jest trudne i dowolna osoba umiejąca się posługiwać linijką i cyrklem zrobi to w kilka chwil. Nie świadczę supportu dla tych obrazków.
Przy okazji chciałbym uprzejmie poinformować tych (a raczej tego - o tym dalej), którzy wysyłają anonimy ze sfejkowanych adresów e-mailowych, odsądzające mnie od czci i wiary, że niby nie chce mi się wywiązywać z umów na naklejki i trzymam je niby (tu cytat) "dla siebie na złość wszystkim" (?), że w ciągu ok. 30 sekund udało mi się bezsprzecznie ustalić nadawcę. Dalsze próby i tego typu wygłupy będą skutkować ujawnieniem tożsamości owego delikwenta.
@dely: ładne ale dziurka pod baton i słicz to co, zrób.se ;) ?
Niestety nie mam SIDE, aby dokładnie zmierzyć. Tak więc, niestety, zmierzcie.se.
Przelotki CF-IDE44 nie trzeba zasilać.
W związku z pytaniami, które otrzymuję od użytkowników SIDE drogą emailową uprzejmie informuję, że naklejek NIE MAM, ani - co chyba zrozumiałe, w związku z powyższym - NIE WYSYŁAM (zarówno pocztą, jak i również w postaci plików graficznych).
Secon: Nie ma obowiązku czytania "Bałaganu". Chcesz czytać wyłącznie o Atari, to pomijaj te wątki.
najprostrzy silnik grajacy:
OMG? Jaki?
A w ogóle to świetny materiał na kanale, subscribed.
E tam. Prawie na każdym party i tak gramy z dwóch Atari :)
1. A to nie jest tak, że działa albo df0, albo df1?
2. Do sortowania katalogów / plików w FAT jest milion programów. google://fat directory sort
Przede wszystkim brakuje powtarzalnych obudów do SIO2SD / IDE, IDEa, IDE+ i zasadniczo wszystkiego, co nie mieści się w obudowie cartridge. Czekamy na tanie drukarki 3D?
WIN+R -> diskmgmt.msc.
Ja podtrzymuję moje zamówienie (2 szt.).
atari.area forum » Posty przez dely
Wygenerowano w 0.349 sekund, wykonano 13 zapytań