Witam, zafascynowany grą Kolony próbuje sam się ucząc stworzyć grę, na razie na stronie.
Mam totalcomandera, znalazłem plugin do .atr, wypakowałem i nie wiem co dalej......
Mam taki stos plików..... Nie wiem czym otwierać.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez MrNice
Strony 1
Witam, zafascynowany grą Kolony próbuje sam się ucząc stworzyć grę, na razie na stronie.
Mam totalcomandera, znalazłem plugin do .atr, wypakowałem i nie wiem co dalej......
Mam taki stos plików..... Nie wiem czym otwierać.
2 zestawy atari
xc12 (zwykły magnetofon) i turbo xca12 (ma taki żółty dodatkowy kabelek)
hmm hehe narobiłem kaszany ,zwykły kabel antenowy złapał wystarczyło, przełączyć przełącznik koło wejścia na pozycje 2 z 3, kabla bym nie zrobił, a kupno nie wchodzi w grę, w każdym razie atarynka chodzi, problem jest jeszcze z tym cardrigem do turbo magnetofonu......
zonk jest taki ze monitor od atari był w piwnicy i nie chodzi, atari zaś leżało i chodzi, telewizor do którego podłanczam to lg i ma 1 euro, mam kabel euro-6 czinczy .... podlanczam pod video-in ale nie chce złapać obrazu
Witam jestem posiadaczem wyżej wymienionego sprzętu, poszukuje pomocy odnośnie jego testowania, a mianowicie nie jestem w stanie stwierdzić czy sprzęt jest sprawny, czy to możliwe że tylko na starych telewizorach chodzą te gry tylko??, (na nowym) niby łapie jakieś paski i reaguje na włączanie, no ale co z tego skoro nie ma obrazu , tak samo się zachowuje z pegazusem terminator
Drugi problem posiadam ten magnetofon turbo ale bez cardriga, jego również chciałem sprawdzić....
w sumie chce sprzedać ale złomu nie wcisnę nikomu
Strony 1
atari.area forum » Posty przez MrNice
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 71 zapytań