Temat już nieaktualny (Atari zostało sprzedane).
Prośba do moderatora o zamknięcie (ewentualnie usunięcie) posta
Pozdrwiam
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez Rzeka
Strony 1
Temat już nieaktualny (Atari zostało sprzedane).
Prośba do moderatora o zamknięcie (ewentualnie usunięcie) posta
Pozdrwiam
Mogę wysłać (nie wiem jak wrzucić na forum). Nie ma zadnego problemu, jak ktoś jest zainteresowany zaraz siadam robie fotę i wysyłam.
Pozdrwiam
Witam
Mam do sprzedania sprawne Atari 800 XL.
W komplecie jest Atarynka, zasilacz plus kabel Dimm-Euro do podłączenia do TV.
Dorzucam jeszcze gratis książkę pana Wojciecha Zientary "Poradnik użytkownika Atari XL/XE"
Cena: 60 zł plus koszty przesyłki (Chyba że ktoś jest z Płocka lub okolic to jest możliwośc odbioru osobistego).
Cena jest do negocjaci
Chętnych proszę o info na meila: fredyy19@wp.pl
Pozdrwiam
Rzeka
i się fajnie gra :D i o to chodzi :) :) :)
mono jesteś wielki !! własnie o to mi chodziło. dzięki serdeczne
Jak się nazywała gra w której szło się i patrolowało ulice ??
Chyba miała coś z Patrolem w tytyule ale nie pamiętam dokładnie
Eru działa, dzięki serdeczne. Pozdrwiam
Eru o tą plansze mi własnie chodzi. Za nic nie mogę jej przejsć
Dokładnie chodzi mi o plansze po poziomie N. Jest poziom M,N i chyba O (i o ten pozim mi chodzi)
Na poziomie Q nie ma rzadnej drabiny, są tylko same granaty
Witam
Może ktoś mi podpowie jak przejść pozim Q w Mr.Robot.
Dochodzę do tego pozimu i za nic nie mogę go przejść.
Pozdrwiam
Może ktoś Mi pomoże przejść pozim Q w M.Robot na Atari. Dochodzę do tego pozimu i za nic nie mogę go przejść. Pozdrwiam
Strony 1
atari.area forum » Posty przez Rzeka
Wygenerowano w 0.007 sekund, wykonano 74 zapytań