Witam
Może ktoś mi podpowie jak przejść pozim Q w Mr.Robot.
Dochodzę do tego pozimu i za nic nie mogę go przejść.
Pozdrwiam
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
zeST 20250627 - Atari ST w FPGA z turbo! Nowa wersja zeST z trybem turbo 50 MHz i poprawkami Shiftera i MFP
UltraSatan - firmware 1.30 Nowa wersja firmware dla UltraSatana wspiera nowoczesne karty SDHC i SDXC
53 lata marki Atari 53 lata od założenia Atari - firmy, która odmieniła świat gier i komputerów.
Odtwarzanie układów z Atari Falcon Trwa zbiórka na odtworzenie chipów Videl, Combel i SDMA z Atari Falcon
onEscape extEnded and reWorked Poison prezentuje rozszerzoną i poprawioną ścieżkę dźwiękową z gry onEscape.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Mr.Robot
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam
Może ktoś mi podpowie jak przejść pozim Q w Mr.Robot.
Dochodzę do tego pozimu i za nic nie mogę go przejść.
Pozdrwiam
Na pewno się da, bo kiedyś przeszedłem. Z tego co pamiętam to tak: najpierw po prawej po granatach zbieramy 2 pojedyncze kropki, przechodzimy nad drabiną, schodzimy w dół po granatach do brązowej kropki, z powrotem na górę w lewo, na granaty nad fioletową kropką, przeskakujemy nad nimi jak wybuchają, spadamy na fioletową kropkę, w lewo na granaty, na niebieską kropkę, i tyle. Chyba :)
Aż mnie zaciekawiło, jak nie zapomnę, w domq sprawdzę :)
Ja tez sprawdze :D To jedna z moich ulubionych gier na Atari.
Eru - gratuluje pamieci!
nosty, pogratulujesz jeśli to działa :)
o ile pamiętam to po po granatach do brązowej kropki szło się z powrotem na górę ale w prawo ;)
Na poziomie Q nie ma rzadnej drabiny, są tylko same granaty
Moze masz jakas walnieta wersje gry:
Tutaj masz mapki, obejrzyj poziom "Q":
http://mapy.atari8.info/l-o/mrrobot.png
Zgadzam się z banshee - Q ma bomby, i przechodzi się (przynajmniej ja tak właśnie przeszedłem) tak jak opisałem powyżej :)
Aha, nie wiem czy w MrRobot2 nie było takiej planszy, że są same granaty, cała plansza... Tam trzeba przeskakiwać nad wybuchającymi granatami - da się zrobić
Dokładnie chodzi mi o plansze po poziomie N. Jest poziom M,N i chyba O (i o ten pozim mi chodzi)
Sorki, nie rozumiem - to w końcu o którą planszę chodzi? M N czy O? I czy mówisz o planszach w linku powyżej? Na tej graficzce widać po kolei literki plansz, więc może bądź dokładny :)
Aha, jeśl Ci przypadkiem chodzi o planszę O, to tam trick polega na tym, że po tych wąskich kładkach można schodzić skacząc odpowiednio odbijając się od brzegu ekranu :)
Eru o tą plansze mi własnie chodzi. Za nic nie mogę jej przejsć
Jeśli chodzi o planszę O, to tak:
- schodzimy po prawych wąskich półeczkach na dół - robimy to tak, że skaczemy z półeczki w prawo z takiej pozycji, żeby po odbiciu wylądować na półeczce niżej. Wymaga to kilku prób pewnie, zacznij bardziej od prawej, bo jak jesteś za bardzo w prawo to się nie zabijesz, tylko wrócisz na tą samą półeczkę, i próbuj coraz bardziej w lewo się ustawiać przed skokiem
- zbieramy kropki na dole
- wracamy na górę, najprościej po półeczkach
- przechodzimy na lewo, zbierając po drodze jedną kropkę, proste
- lewe półeczki symetrycznie jak prawe, tylko z ciut innego miejsca skaczemy, bo są bodajże dalej od brzegu ekranu - znowu, zacznij od lewej strony półeczki, skok w lewo, jak wracasz na tą samą, spróbuj ciut bardziej w prawo, i tak dalej.
działa? :)
Eru działa, dzięki serdeczne. Pozdrwiam
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Mr.Robot
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 65 zapytań