Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
RespeQt 5.4.1 Nowa wersja darmowego emulatora urządzeń SIO z poprawkami błędów.
Edytor MCM od TeBe/Madteam TeBe/Madteam prezentuje pierwszą wersję edytora map w trybie Multi Color Map na Atari.
Test7800 0.7.3 Nowa wersja emulatora Atari 7800 z obsługą kontrolerów Paddle, Trakball oraz poprawkami rdzenia CPU.
HDDRIVER 12.76 Nowa wersja sterownika HDDRIVER poprawia obsługę Fast-RAM i zapowiada przełomową współpracę z EmuTOS.
Fujisan 1.1.1 Nowa wersja emulatora Fujisan stawia na integrację z FujiNet-PC i porzuca wsparcie dla Windows.
Opcje wyszukiwania
Gdyby tak jeszcze był przyzwoity, zgodny z SDX tryb 80 kolumnowy… całość nabierała by sporego sensu i fajnego price–performance ratio :-)
O.K. "problem" okazał się banalny ;-). Ale mam kolejne pytanie. W jaki sposób podczas bootu mogę wybrać rom os zapisany w jednym ze slotów?
Cześć. Mam być może zupełnie lamerskie pytanie, ale w mojej 130xe z Antinią bez powodzenia próbuję uruchomić ant.exe. Pierwotnie uruchomiłem konfigurację bez problemu i ustawiłem pamięć na 128k stronicowanej. Wszystko dział prawidłowo. Jednak gdy ponownie próbuję uruchomić ant.exe otrzymuję komunikat „Remove cartrige” zamiast menu konfiguracyjnego.. O co chodzi? I jak z tym żyć ;-)
Brak czasu to jest chyba główny i powszechny problem dla większości z nas ;-)
Daj znać gdybyś jednak coś znalazł
Cześć, niestety moja hołubiona 130, dla której mam szerokie plany w zakresie update :-) padła i poszukuję sprawnej GTIA. Czy ma może ktoś z Was na zbyciu ten układ?
Pozd Paolo
Cześć, właśnie padła moja Atari 130xe. Po włączeniu zasilania mam czarny obraz. Najprawdopodobniej padły pamięci, bo kilka jest bardzo gorących. W związku z tym szukam odważnego fachowca który podjął by się reanimacji tego sprzętu. Najchętniej z okolic Trojmiasta, ale bez problemu mogę też atarynę wysłać lub dowieźć. Przy okazji chętnie dodatkowo umieściłbym podstawowe układy w podstawkach (6502, ANTIC, GTIA, POKEY, FREDDIE, ROM). Pozd Paolo
Z mojej strony jestem zainteresowany 1,2,4,5. Najchętniej zmontowane i uruchomione, choć np. dla samego 68030 mogę skanibalizować jedną z posiadanych kart turbo do Amigi ;-)
Znalezione posty [ 7 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 75 zapytań