Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania
Obraz jak żyleta, jak na razie nic lepszego nie widziałem.
Czy może ktoś wie czy da się zgrać jakiś plik z tnfs'a na dysk pc ?
To na kompletny cartridge bym się pisał.
Witam szukam kogoś kto zamontuje mi w Atari 65XE Sofie 2 (trzeba wylutować scalają) oraz montaż ultimate 1M od Lotharka
Tomek
I ja poproszę o 1 sztukę przeprsszam wysłało mi się dwa razy
Czy ktoś pomoże mi zainstalować (o ile się da) tos'a 2.06 w Atari MegaST2 ?
Czy da się jeszcze kupić to Cudo ?
Nie śpieszy mi się ale jestem w 100% zainteresowany :)
Dzięki Pin jesteś wielki :)
Próbowałem i zawsze mam tylko 1 plik :(
Jak połączyć ze sobą dwa pliki tekstowe ?
OK dzięki zamówiłem SIO2PC
I jeszcze jedno z kąd pobrać program mount pod sparta dosa ?
OK to jak przenieść pliki z atari do PC'ta ?
Czy ktoś z obecnych może mi pomóc ze skonfigurowaniem SPARTA DOS'a żebym mógł z pod niego zapisywać na karcie CF na partycji FAT ?
Mam Soniaka i miałem z nim czasami problemy (gubił kolory itd)
Podłączyłem do LG i działa OK
Może to sony mają problem
Czy ktoś wie czy w kraju da się kupić SDriveMax'a
Witam Kupię sprawnego POKEY
Witam mam Atari 65XE bez protu rozszerzeń
Czy da się w jakiś prosty sposób zainstalować pamięć do 128 (jak w 130)
Nie licząc ultimate cz Antomi ?
Też się dołączam do pytania
Witam wszystkich
Czy ktoś może ma dostęp do płytki ZX-Uno -- Scart
Potrzebuję jedną sztukę i z chęcią bym odkupił
tomasz.mierzwa@tewait.com
Znalezione posty [ 20 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 73 zapytań