Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania
Gralem kiedys w gierke w ktorej jezdzilo sie motorem, pokonujac rozne przeszkody (wjezdzalo sie na jakies gorki, trzeba bylo uwazac na dolki i chyba wtedy zsiadac z motoru, nie pamietam ale jeszcze mozna byl ochyba przeskakiwac przeszkody), w sumie to jakas byla kaskaderka na motorze. Nazwy nie pamietam ale dawno temu mi sie podobala (jak dla mnie to miala nawet niezla grafe), mozna bylo grac we 2, chyba dzielilo wtedy obraz na 2 czesci. Jak ktos wie co to moze byc za gierka niech napisze...
[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: 06.11.2004 12:14:30[/i:] ][/size:]
Jeszcze jedno czy ktos sie moze orientuje ile moze kosztowac jakis prosty uzywany joy? Bo na klawiaturce to nie te klimaty....
Dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie jak zwiekszac/zmniejszac predkosc gry?
Dzieki juz mi dziala. Mam jeszcze jedno pytanie czy da sie programowac klawisze (zeby nie bylo tylko 02468)? Nie mam joysticka a na tych kklawiszach niezbyt dobrze mi sie gra.
Nie mam pojecia jaki programik sobie sciagnac aby mi gry z atari na xp dzialaly. Sciagnalem sobie pliki .atr, jakies emulatory ale ze nie za dobrze znam angielski to nie wiem co tam jest grane. Prosze mopozcie napiszcie jaki program musze sobie sciagnac, opis w jezyku polskim(skrot najwaz. informacji), gdzie umiescic pliki z grami. Prosze o pomoc. Czy jest mozliwe granie bez uzycia joysticka (klawiaturka)? Pomocy jestem strasznie glupi. Chcialbym sobie pograc na pc w gry na ktorych sie wychowalem...
Znalezione posty [ 4 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.006 sekund, wykonano 72 zapytań