32 Mateos Vectrex - padł ?

przez Javalonde ( Stron 1 2 )

35 [K] Kilka klawiszy do C64

przez Javalonde

36 Elektrograty

przez Javalonde

37 [S] 7800 po przejściach i pad

przez Javalonde ( Stron 1 2 )

38 Zamknięty: [Ch] Sega pad po remocie

przez Javalonde

39 Zamknięty: [Ch] Zasilacz do XE/XL - charytatywnie

przez Javalonde

41 Zamknięty: [Ch] Duże pudło na dyskietki - charytatywnie

przez Javalonde

43 Zamknięty: [S] Konsola 2600 - zepsuta

przez Javalonde

45 Zamknięty: [S] Trzy myszy po przejściach, ale za to tanio

przez Javalonde

53 Zamknięty: [s] Myszka i pudłeko na dyskietki z kluczykiem

przez Javalonde

54 Zamknięty: [Ch] Instrukcja, dyskietki - charytatywnie

przez Javalonde

57 Zamknięty: [S] Myszka

przez Javalonde

58 Zamknięty: [S] Mysz do ST do naprawy

przez Javalonde

59 [s] Monitor Atari SC1224

przez Javalonde

60 Zamknięty: [S] Płyta główna STE

przez Javalonde