Witam.
Kupię GTIA w wersji NTSC oznaczenie C014805
Ew. płytę z której go sobie sam wylutuję.
Są dostępne na MyAtari.com za $5 ale jak dojdzie przesyłka z USA i czas ...
M.
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [KUPIĘ] GTIA w wersji NTSC C014805
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam.
Kupię GTIA w wersji NTSC oznaczenie C014805
Ew. płytę z której go sobie sam wylutuję.
Są dostępne na MyAtari.com za $5 ale jak dojdzie przesyłka z USA i czas ...
M.
powodzenia :)
Wątpię, czy znajdziesz na Allegro, czy tutaj. Na twoim miejscu zamówiłbym jednak w B & C. :)
Drobne przesyłki ze Stanów idą dość szybko (najkrócej około tygodnia). Zapytaj na myatari.com mailem o koszt przesyłki do Polski - nie powinno wyjść dużo.
Już wysłałem maila czekam na odpowiedź.
Ale myślałem że może ktoś na PAL przerabiał sobie i leży gdzieś w kącie :)
I jest odpowiedź:
ICA805 GTIA $ 5.00USD
Add $6 shipping First Class no tracking or insurance or $20 Priority Mail.
Jak ktoś będzie chciał zarobić na jakąś flaszeczkę to poczekam do jutra :)
Jak się nikt nie zgłosi jutro zamawiam u nich.
Zapytaj sie czy maja jeszcze komplet pasków do 1010 :) i czy sa ze starości nei wyrobione :)
Nadzejszła oficjalna odpowiedź:
No belts for 1010.
Try Best Electronics in San Jose. Brad used to carry them.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [KUPIĘ] GTIA w wersji NTSC C014805
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 62 zapytań