klawiatura QWERTY , fabrycznie nowe = 40 zl ( odbior na SV )
vibration pack , fabrycznie nowe = 20 zl
Kabel scart RGB , fabrycznie nowe = 40 zl


nowy zasilacz + pad ATARI 7800 = 200 zl ( odbior na SV )

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » sprzedam nowe dodatki SEGA Dreamcast + dodatki ATARI 7800
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
klawiatura QWERTY , fabrycznie nowe = 40 zl ( odbior na SV )
vibration pack , fabrycznie nowe = 20 zl
Kabel scart RGB , fabrycznie nowe = 40 zl


nowy zasilacz + pad ATARI 7800 = 200 zl ( odbior na SV )

Czołem,
bardzo chętnie nabędę komplet do SEGA Dreamcast:
- klawiature QWERTY + vibration pack + kabel scart RGB,
Niestety nie będe na SV
Czy bylabyby mozliwosc wyslania tego paczką do Gliwic ?
Hi , moze jest mozliwosc przekazania jakiemus uczestnikowi SV , ktory mieszka blisko Ciebie ?
bitman , wrzucisz fote klawiatury ?
bo chyba bylbym chetny na taka klawke
foto , online
O thx ;)
Hmm myslaem ze jest mniejsza troche. Jakby co to ja odpuszczam.
ok
Hi , moze jest mozliwosc przekazania jakiemus uczestnikowi SV , ktory mieszka blisko Ciebie ?
Co prawda wiem kto mieszka blisko, ale w sumie nie znam nikogo osobiscie, wiec bylby z tym problem.
To jest okazja się poznać ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » sprzedam nowe dodatki SEGA Dreamcast + dodatki ATARI 7800
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 55 zapytań