Dziękujemy wszystkim przybyłym :)
Moje osobiste podziękowania i pozdrowienia lecą dla Pinokia (mam Twój kabel :) ) i LAMERS, za wielki wkład w imprezę - odpowiednio po stronach organizacyjnej i produkcyjnej. Jesteście super!
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Zloty » RiverWash 2015
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Dziękujemy wszystkim przybyłym :)
Moje osobiste podziękowania i pozdrowienia lecą dla Pinokia (mam Twój kabel :) ) i LAMERS, za wielki wkład w imprezę - odpowiednio po stronach organizacyjnej i produkcyjnej. Jesteście super!
Ja też dziękuję za miłą imprezkę ;)
W sprawie kabelka, to przy okazji jakoś przedzwonię.
Także zaliczam party do bardzo udanych. Dobra atmosfera jak i ciekawe prace na compo. Dzięki!
party bardzo udane (miejscówka tylko koszmarna - sleeping room ze szczurami 8| )
solidne produkcje - zwłaszcza atari dostarczyło w tym roku
cieszy też, że było sporo ludzi zza granicy - przestają nas traktować jako część syberii??
edit: nie ten temat;)
Byłem pierwszy raz. Tylko w sobotę, w dodatku przed kompotami musiałem się zwinąć. Miejscówka hmmm... Klimatyczna ;-) Miałem okazję pogadać z Amigowcami, napić się piwka, posłuchać "dżemowania" na instrumentach wszech elektronicznych. Ogólnie fajnie. Jak następne będzie gdzieś nie daleko to pewnie znowu się wybiorę :-)
sporo fotek z imprezy jest tu: http://www.slengpung.com/
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » RiverWash 2015
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 56 zapytań