tak dla przypomnienia, jakie ogolne wymagania powinny spelniac programy, aby dzialaly katalogi w Sparta i MyDos ?
nazwa urzadzenia z numerkiem, np. D1:
i co dalej ??
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » programy i SpartaX, MyDos ...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
tak dla przypomnienia, jakie ogolne wymagania powinny spelniac programy, aby dzialaly katalogi w Sparta i MyDos ?
nazwa urzadzenia z numerkiem, np. D1:
i co dalej ??
No i pierwszy blad (chyba ze tak chciales). Jesli program ma dzialac na wlasnych plikach we wlasnym podkatalogu to TYLKO D: (bez numerka). Wtedy pod Sparta oznacza to odwolanie do dysku i katalogu z ktorego uruchomiony jest program... A co do podkatalogow to D:>KATALOG>KATALOG2>PLIK I proponuje poczytac np. TO. Wiekszosc tych polecen Sparty jest zgodna z MyDOS.
to nie mialo bys podchwytliwe, tak jakos utkwilo mi w pamiecie, ze koniecznie ma byc d1, d2 itd
czyli d1,d2... to zmiana katalogu, a operacja w katalogu to juz tylko d:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » programy i SpartaX, MyDos ...
Wygenerowano w 0.013 sekund, wykonano 50 zapytań