Witam.
Napisałem ten temat w sumie trochę z bezsilności (na elektroda.pl nie ma co liczyć). Czy jest tutaj może ktoś, kto zajmował/zajmuje się ledowymi tablicami relacyjnymi stosowanymi w pociągach oraz autobusach, lub pracuje w firmie produkującej taki sprzęt. Niestety trochę z własnej głupoty, programowo padła mi taka jedna tablica, a na serwis nie ma co liczyć. :)
Nowe firmware dla A8PicoSIO Nowa wersja oprogramowania dla A8PicoSIO wprowadza obsługę obrazów dysków ATR o sektorach 512-bajtowych.
Mad Pascal 1.7.4 Nowa wersja kompilatora MadPascal przynosi poprawki i optymalizacje
Rewind 2 dla A8 Pico Cart Rewind 2 w wersji beta dla użytkowników A8Pico Cart!
Nowa wersja emulatora Hatari Nowa wersja emulatora Hatari oznaczona numerem 2.6.1 przynosi szereg ulepszeń i poprawek.
zeST 20250814 - Atari ST w FPGA! Nowa wersja zeST przynosi liczne usprawnienia, w tym szybszy tryb turbo i eksperymentalną obsługę Wi-Fi.