Wczoraj robiąc małe porządki znalazłem oto dwa takie dokumenty (które zapewne sobie oprawię na pamiątkę :)), dotyczące zakupu mojego komputera Atari Falcon030 w firmie Larix w Pabianicach w 1994 r. Można więc przyjąć, że dzień 17.08.1994 r. to data narodzin Kroll-a - mistrza sokolnictwa :), tak nazwał mnie na zlocie Ironia 2018 kolega #Borsuk z retronagazie.eu
, a poczytać o tym można poniżej :):
http://www.retronagazie.eu/relacja-iron … pien-2018/, w związku z powyższym proponuje mały konkursik, kto odgadnie cenę brutto zakupionego komputera Falcon 030 (razem z HDD 82MB) w starych polskich złotych. Na zwycięzcę (poda dokładną lub będzie najbliżej poprawnej kwoty) czeka mała niespodzianka pierwszy numer Atari Fan-a English edition, którego między innymi składałem na komputerze Atari Falcon. Na odpowiedzi czekam do poniedziałku 26 kwietnia do godz. 20.00. Z góry chcę przeprosić te osoby którym się już pochwaliłem znaleziskiem, takie osoby nie mogą brać udział w tym konkursie.
zeST 20260101 Projekt zeST doczekał się aktualizacji wprowadzającej dysk GEMDOS, zegar RTC oraz poprawki sieciowe.
Tony Do It 1.1 Poprawki błędów, nowe funkcje oraz ulepszenia w logicznej przygodzie Tony'ego na 8-bitowe Atari.
Jubileuszowy New Year's Disk 2026 Dwudziesta edycja New Year's Disk przygotowana przez PPs właśnie ujrzała światło.
SNDH 2026 Nowa specyfikacja muzyczna wprowadza tagi FRMS i FLAG oraz ujednolicone metadane.
Altirra 4.40 i 4.50 test 1 Avery wydał stabilną wersję 4.40 emulatora Altirra oraz pierwszą testową wersję rozwojową 4.50.