co to za gra ? pamietam tylko tyle ze lazi sie wielka dzdzownica, ktora wydluza sie w miare zjadania kolejnych kropek. gra byla polska, wydana chyba w polowie lat 90 i byla zajebista !!! jak ktos zna tytul, to plz - dajcie znac, bo nie wiem co mam sciagac. (dodam jeszcze ze nie chodzi mi o gre ROBAL)
avi2atari narzędzie w Pythonie do konwersji wideo na format AVF dla 8-bitowych komputerów Atari.
Pierwsza beta POKEY VQ Tracker Ilmenit udostępnił innowacyjne narzędzie do tworzenia muzyki opartej na samplach dla Atari 8-bit.
SQL na Atari 8-bit Nowe narzędzia pozwalają na obsługę baz danych SQL na Atari 8-bit przy użyciu urządzenia FujiNet.
Altirra 4.50 test4 Nowa wersja testowa emulatora Altirra przynosi poprawki interfejsu oraz wsparcie dla środowiska Wine.
8. edycja Atari Homebrew Awards Ruszyło głosowanie na najlepsze gry wydane w 2025 roku na konsole i komputery Atari.