Witam mam do sprzedania czasopismo Moje Atari
numer:
1990/2
wydawca:
Spółdzielnia "Bajtek"
Stan:
używany - dobry, wszystkie strony czytelne,
EDIT:
Cena początkową : 20zł
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Moje Atari 2 / 1990
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam mam do sprzedania czasopismo Moje Atari
numer:
1990/2
wydawca:
Spółdzielnia "Bajtek"
Stan:
używany - dobry, wszystkie strony czytelne,
EDIT:
Cena początkową : 20zł
Ale co startujemy? Chłopak chwali się, że ma do sprzedania gazetkę, ale bez szczegółów. Nie wiadomo, czy to oferta sprzedaży? Za ile? A może jednak aukcja? Jaka cena początkowa? Kiedy się kończy? Sou meny kueszczyns end nou eny ansuer.
Ależ ansuer jest in regulamin:
Jeśli nie podano ceny to dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku i proszę nie mieć wtedy do nikogo pretensji.
Jest to oferta sprzedaży, nie wiem jak jest wartość rynkowa takiego czasopisma.
Sprzedaje bo lepiej żeby trafiło do kolekcjonera, entuzjasty niż na śmietnik - szkoda mi wyrzucać.
Cena początkową : 20zł
Ależ ansuer jest in regulamin:
Kto by czytał regulaminy? Przeczytałeś choć raz umowę licencyjną podczas instalacji programu? ;-)
Cena początkową : 20zł
Jak tak, to ja 20 zł.
Do kiedy się bawimy?
Sprzedane @Lizard info priv
Przeczytałeś choć raz umowę licencyjną podczas instalacji programu? ;-)
Eee... tu mnie masz.
Gratki dla krait33, że nie wyrzuca tych pism, tylko szuka im nowego domu.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Moje Atari 2 / 1990
Wygenerowano w 0.084 sekund, wykonano 92 zapytań