Cześć,

Miałby może, ktoś klawisz Undo na zbyciu?

Pozdrawiam.
Javalonde

2

Dla Ciebie - zawsze :)

Podeślij etykietę na siebie na mój email tori(maupa)reversing.pl

Pozdrawiam

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
https://reversing.pl Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
http://atari.myftp.org - backup address

3

O super :) to generuje etykietkę! Dzięki!

4

Guzik odebrany! Dzięki tOri ! :)

Do zamknięcia.