Przypomniałem sobie, że jest.
No i ściągnąłem gdzieśtam z google'i, plik badapple6-25-14.bin.
Niestety nie działa/piszczy i szumi, na Harmony.
Na Pouet tego nie ma.
Czy ktoś mógłby poratować? Dziękuję.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
atari.area forum » Konsole » Atari 2600 i Bad Apple
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Przypomniałem sobie, że jest.
No i ściągnąłem gdzieśtam z google'i, plik badapple6-25-14.bin.
Niestety nie działa/piszczy i szumi, na Harmony.
Na Pouet tego nie ma.
Czy ktoś mógłby poratować? Dziękuję.
Wyjaśnione- to na zwykłym Harmony nie pójdzie.
Wracam z tematem. Mam już Harmony Encore, na którym BadApple powino się dać odpalić.
Mam 4 pliki:
badapple6-25-14.bin
BadApple1_0.bin
badapple-7-7-14.bin
badapple6-30-14
Ściągnięte z AtariAge, z odnośnego wątku. I tak:
Pierwszy plik powoduje zwis - pisk dźwięku i falowanie pasów BW.
Drugi plik daje komunikat o nie rozpoznanym rozszerzeniu.
Trzeci plik daje komunikat o nie rozpoznanym rozszerzeniu.
Czwarty plik po wczytaniu, wyłącza AV out (odcina ekran).
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć? Zakładam że są tutaj osoby, które to uruchamiały.
Nikt nie używa tu?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Konsole » Atari 2600 i Bad Apple
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 41 zapytań