Mam do oddania obudowy po kolumnach SONY SS-EC77.
Same obudowy, bez głośników, poza tym kompletne, są nawet oryginalne śruby do przykręcenia głośników.
Stan, nawet całkiem niezły, powiedział bym nawet bdb jak na leżaki strychowo-piwnicowe, po mało delikatnym demontażu (trzeba siłowo ruszyć 8 mocno siedzących kołków w każdej). Pajęczyny gratis ;)
Gdyby ktoś czuł wewnętrzną potrzebę posiadania to czekam na chętnego do niedzieli, a z odbiorem powiedzmy do max. następnego weekendu.
Nie chce mi się robić zdjęć, więc załączam PDF-a z opisem, to te z podwójnym głośnikiem.
Odbiór Praga Południe, najlepiej późnym popołudniem, w weekend.
Nie wysyłam.