1

W ten pierwszy wakacyjny miesiąc zapraszam na sztabik warszawski, który odbędzie w dniu 3.07.26r. i ponownie w Mazurskie Klimaty na Oboźnej 7 od godziny 17-tej.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Będę ;)