Czy ktoś wie czy ten kontroler:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47090618
da się pożenić z 1040ST ??
Atari 800XL / U1MB / Sophia 2 / Sio2IDE & CF 512 MB
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Kontroler SCSI z MegaSTe a zwykłe ST
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy ktoś wie czy ten kontroler:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47090618
da się pożenić z 1040ST ??
Według moich informacji (ale może neizbyt pewnych) powinien dać się podłączyć.
Bo to jest chyba zwykły kontroler ACSI<->SCSI.
Hmm, ACSCII to jest SCSII okrojone o kilka sygnałów. Ten kontroler bez przeróbek nie pójdzie w STE - STE nie ma odpowiedniego portu rozszeżeń - patrz na PINy po lewej stronie karty, które wystają zza dysku. Natomiast przypuszczam, że średniozaawansowany elektronik mógłby ją w przeciągu 15-stu minut przystosować - odpowiednie sygnały w STE występują, brak tylko złącza...
Ja niestety mam ST a nie STe, a do tego w elektronice do dobry jestem (byłem) tylko z teorii - lutownicą udało mi się spalić wszystkie układy jakich się tknąłem :evil:
Hmm, ACSCII to jest SCSII okrojone o kilka sygnałów. Ten kontroler bez przeróbek nie pójdzie w STE - STE nie ma odpowiedniego portu rozszeżeń - patrz na PINy po lewej stronie karty, które wystają zza dysku. Natomiast przypuszczam, że średniozaawansowany elektronik mógłby ją w przeciągu 15-stu minut przystosować - odpowiednie sygnały w STE występują, brak tylko złącza...
Sikor: pójdzie bez problemów. kwestia przejściówki,
Toż napisałem - kwestia 15-stu minut dla kogoś, kto się zna... :lol:
w 15 minut mozna 5 jaj ugotowac
Albo kilo pierogów. mozna też przylutować kilka kabelków.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Kontroler SCSI z MegaSTe a zwykłe ST
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 57 zapytań