po co jest przycisk "pokaz galerie" w profilu usera, skoro nic sie pod nim nie kryje ? moznaby tam wrzucic jakas szpanerska galerie "embelmatow", jesli to nie jest duzy problem
jak rozumiem "emblemat"="avatar"
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Sprawy atari.area » galeria
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
po co jest przycisk "pokaz galerie" w profilu usera, skoro nic sie pod nim nie kryje ? moznaby tam wrzucic jakas szpanerska galerie "embelmatow", jesli to nie jest duzy problem
jak rozumiem "emblemat"="avatar"
fajne avatrki :) co z resztą chyba widać ?
fajne tylko szkoda że takie malutnie..
mam ktoś może linka to trochę więksiejszych? 8)
po co jest przycisk "pokaz galerie" w profilu usera, skoro nic sie pod nim nie kryje ? moznaby tam wrzucic jakas szpanerska galerie "embelmatow", jesli to nie jest duzy problem
Bo na normalnych forach pod tym przyciskiem kryje się galeria avatarów dla tych co nie chcą, nie potrafią, bądź nie lubią mieć własnych na forum.
Widać Szefuncio zapomniał, nie chciał, nie potrafił wrzucić standardowych avatarków. ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprawy atari.area » galeria
Wygenerowano w 0.013 sekund, wykonano 50 zapytań