Zagadka dla bywalców #atari8 oraz pl.comp.sys.atari: kogo przywodzą na myśl teksty, które na poniższych obrazkach wydziela Wally?
http://www.unitedmedia.com/comics/dilbe … 70804.html
? HEX$(6670358)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Nowa wersja ARIFE Tool od PVBest73 Uaktualniono uniwersalne narzędzie do analizy obrazów ROM i dysków Atari
Echa Sommarhack 2025 Podczas szwedzkiego party Sommarhack zaprezentowano kilkadziesiąt produkcji,
MadPascal 1.7.3 już dostępny Nowa wersja kompilatora MadPascal przynosi poprawki i optymalizacje
Echa Lost Party 2025 Wyniki, zapis wideo oraz stuff.
Lost Party 2025 startuje już jutro W Licheniu Starym rusza zlot fanów 8-bitowych komputerów
atari.area forum » Bałagan » Kto to taki?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Zagadka dla bywalców #atari8 oraz pl.comp.sys.atari: kogo przywodzą na myśl teksty, które na poniższych obrazkach wydziela Wally?
http://www.unitedmedia.com/comics/dilbe … 70804.html
Dobrze, że mam na liście ignorów, bo inaczej bym nie pamiętał:
ArchieIl (*!josh@argo.pl.eu.org)
:)
Dajcie jakieś linki, bo przejrzałem pobieżnie archiwum pl.comp.sys.atari i nie wiem w czym rzecz...
W skrócie można powiedzieć, że przy pomocy ANTICa sterował już co najmniej działkami laserowymi podczas trzech wojen międzygwiezdnych, a całe Atari zostało już przez niego zaprogramowane w nowym rodzaju metaprogramowalnych optokwantowych subneutronowych układów logicznych. Są one niestety tak nowe, że jeszcze ich nie zaprojektował.
W ramach projektu oczywiście żadnego prototypu też nie potrzebuje budować, ani pisać wymyślonych przez siebie programów, bo świetnie wie, że będą działać: "I didn't do any research, it's more of an experience sort of thing" (tm). Epi oczywiście trafił.
Może to niektórych zdziwi, ale mi to się z opisu skojarzyło z BALOISEM, który swego czasu m.in. mierzył sobie... coś na ekranie aby udowadniać jakiś swoje tezy. Tylko, że jego inicjały to chyba nie te co tu padły... ;)))
Nie ma to jak wypowiedź zorientowanego w temacie i będącego na bieżąco z tematyką kanału #atari8 "znawcy" :cool:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Kto to taki?
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 59 zapytań