A g mnie obchodzi czy wierzysz mi czy nie, jak mówię że tak było to tak do k nędzy było, nie zarzucaj mi kłamstwa i mi nie wciskaj że coś jest nie możliwe. Stało się tak nie raz nie dwa i to nawet ostatnimi czasy a nie tam jak w Chicago pracowałem i słałem multum paczek!
Wysyłki Domą przez znajomego z Chicago, morska z niską deklarowaną wartością, wpisane że używane ramy choć w bezczelny sposób widać że dwa sklejone ze sobą i opisane oryginalne firmowe kartony, faktura wysłana oddzielnie. Minus to ze 2-3 miesiące czekania ale przynajmniej tania wysyłka i żadnych VAT'ów ceł i innych państwowych złodziejstw, w końcu na użytek własny a nie zarobkowo.
Aktualizacja edytora Charsetter Nowe funkcje i usprawnienia w przeglądarkowym edytorze fontów oraz map dla 8-bitowego Atari.
Mad-Pascal 1.7.8 Wydano nową wersję Mad-Pascal 1.7.8 z poprawkami błędów, optymalizacjami i nowymi modułami.
Klasyki Activision powracają na Atari Atari wznawia wydania kultowych kartridży Activision na konsolę Atari 2600, w tym legendarnego Pitfalla.
mm_vgm 0.2 dla Atari ST Nowy odtwarzacz plików VGM/VGZ dla Atari ST z obsługą układu YM2149.
NeoST 0.5.4 Kolejna odsłona emulatora NeoST przynosi wsparcie dla kluczy sprzętowych oraz usprawnienia MIDI.